Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: Výhybka

Dobrý den potřeboval bych poradit.Dnes jsem dokončil hrubou stavbu beden a teď se začínám bavit výhybkama. Mam to osazene na basy TVM ARN 312-00/4  a  D'appolito ARN 188-03/8 paralelně, výškáč zatím ARV 104-00/4. Chtel bych to aby to slo zapojit i jako bi-amping  basy zvlášť a středy+výšky zvlášť.Basák by hrál někde do 100Hz a středy by navazovaly. Kdybych vedel jak na to zkusim to sám ale po stažení pár programů na výpočet výhybek jsem to vzdal. 
Bude to vlastne třípásmo ale nevím jaké strmosti ani jaké dělící kmitočty(nevim ani co to znamena) sad  A ještě mám doma dvě výhybky od RADOXU (koupené v tipě) a jak zjistím který reprák je jak omezen na pásma(no nevím jak to vysvětlit)  Dělící frekvence jsou 800Hz,3500Hz a je to 12dB/Oct                               
                                                                                       Prosím poraďte moc mi pomůžete

Re: Výhybka

a) takhle nizko delit pasivne vicemene nelze. A pokud lze, tak za cenu velkych nakladu na vyhybku.
b) navrh vyhybky je soucasti navrhu cele bedny.
c) mam takovy pocit, ze bez mereni, nebo alespon simulaci nekoho, kdo meril tyhe menice se k solidni vyhybce nedostanes. Nevim, co to je za univerzaly, co mas, ale...

Pokud nevis, co to je delici kmitocet, tak proc stavis bedny? Achjo. Precti si aspon nejake zaklady, takhle to nejde, jak ti pak ma nekdo vysvetlit treba spatne fazove sladeni sousednich pasem, nebo kompenzaci... sad

Re: Výhybka

tady je problém v nedostatečný osvětě smile Lidi prostě furt věří, a komerční produkty jim v tom nahrávají, že ta výhybka nic není, prostě se tam od oka foukně špule a koďan a je vymalováno smile

Web

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£