Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 23]

Téma: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

Zdravím chcel by som asi takúto bednu (š,v,d) 34cm, 75cm, 40cm z 2cm drevotriesky neviem či mám urobiť aj BR som pocul ze na ARN 312 sa moc nehodí. Stredy a výšky musim oddělit vlastnou  internou minibudkou ? Rozmýšlal som že ich urobim podla tohoto navrhu  http://www.visaton.de/vb/showthread.php?threadid=4284  ale tá výška sa mi moc nehodí tak mi niečo poradte.

(upravil Lojzek 7. 7. 2008 12:02)

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

jéžiš marjá. smile takový bassreflex pro ARN 312?
udělej si to z arv 104/03 místo ARP dej rači ARX 150-08 udělej jim samostatnou budku tak 2 litrovou a na to ARN312 tak 70-80 L uzavřenku. wink s návrhem výhybky ti nepomůžu! to neumííím ! sad

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

to neumí na dálku nikdo.

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

ja uz mam kupene vsetko vihibku aj repro len bedna mi robi problemi

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

Vetsinou robi problemy prave ta vyhybka...

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

Na to bohužel nero přijde až poté, co to postaví a připojí k zesilovači...

Jaký problém máš Nero s tou bednou?

Web

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

no chcem to vedla stola ktori ma 75cm a ked chcem dodrzat objem 80L tak dlzka musi bit aspon 40 cm no ale na to mi jeden povedal ze dlzka nemoze bit taka dlha ze to nejako zalezi od repra

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

aky je najlepsi material na vyrobu bedni ciste drevo alebo napriklad MDF ?

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

drevo je problematicky...pokud mas pristup k MDF,tak ji ber vsema deseti,pokud ne,tak je asi nejlepsi drevotriska...

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

prosimta nosferatic mozes mi aj visvetlit preco je drevo problematicke lebo jeden mi to velice radi pouzit a ja tiez nechcem z cisteho dreva co mu mam povedat ? hmm

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

Ti to popraská.

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

jako ty myslis ze aj visusene drevo sa este popraska ?

(upravil Lojzek 7. 7. 2008 19:42)

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

Dřevo jako masiv neustále pracuje, roztahuje se, smršťuje se  a podle uspořádání vlákem se kroutí a tím i praská! masiv se nepoužívá protože by bedna na repro vyšla hodně draze (z hlediska materiálu, ale hlavně opracování by tě vyšlo na majlant a i povrchová úprava není levná ale hlavně není to na chvilku.) MDF, DTD jsou plošné materiály, které když nedáš do vlhkého prstředí nebo do styku s vodou tak se ti ani nepohnou a opracování? nařežeš na formátce rozměry, slepíš, stáhneš pomůžeš tomu ještě vrutama, nalepíš na to tapetu a hotovo:) sice jsem tu četl že je před tapetováním lepší to stříknout nějakým tmelem nebo lakem?? je to otázka pár hodin a ne pár dnů oproti masivu..
EDIT: sice v bytě při stálé vlhkosti a teplotě to nebude příliš pracovat ale opravdu je to drahé z masivu ale hlavně pracné!!

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

Nero ja ti poradím prejdi si audioweb a všetko ti bude jasnejšie. Aký materiál použiť na stavbu akú mu spraviť povrchovku. A potom tomu svojmu kamarátovi budeš môcť povedať, že dl´žka môže byť ešte dlhšia. Nerozumiem čo má s výškou repra spoločné 75 cm vysoký stôl. Sadni si na stoličku, alebo kreslo z ktorého budeš počúvať. A odmeraj si ako vysoko máš uši od zeme. Tak vysoko by mal byť výškáč. Z toho ti bvyjde ako vysoká by mala byť bedňa, až ju nechceš na stojanoch. Ostatné rozmery vyjdú podľa objemu.

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

prosim vas co znamenaju tieto znacky niektore som na audiowebe nasiel ale nebolo to visvetlene co to je : Qts, Qms, Vas, Qes, Fs, SPL, Re, Le, Pe, BL, Xmax, dia, Z, Sd. za vysvetlenie vopred velmi dakujem

(upravil Lojzek 8. 7. 2008 20:29)

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

http://www.profirepra.cz/clanky/Paramet … uktoru.pdf

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

diky moc este som si to cele neprecital ale najdem tam vsetky te znacky ?

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

myslím si že jo no počti si a uvidíš smile

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

je tam vsetko okrem toho  dia  mam program v ktorom to musim zadat inak Lojzek moc si mi pomohol

Re: Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

Tu po kliknuti na parameter to je krasne vysvetlene - http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=15624

a DIA je tu - http://en.wikipedia.org/wiki/Diameter wink

Web

Příspěvky [1 až 20 z 23]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Prosím o pomoc so stavbou trojásmovek: ARN 312, ARP 150 a ARV 104

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£