Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » sony xplode 2-navrh ozvucnice pre fabiu kombi

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: sony xplode 2-navrh ozvucnice pre fabiu kombi

caute, zobral som tento reprak, viem ze nie je najlepsi, ale zasa ani najhorsi, preto by som sa rad vyhol prispevkom od temy,...
moja otazka: viete mi doporucit ozvucnicu (rozmery, predpokladam ze pojde o bassreflex) do auta? bude to vo fabii kombi

(upravil dbmax 1. 7. 2008 17:16)

Re: sony xplode 2-navrh ozvucnice pre fabiu kombi

chcelo by to uviesť konkrétny typ reproduktora, a ak máš tak aj T/S parametre od neho, ale už dopredu ti možem povedať že to bude určite uzavrenka ako pre všetky ostatné xplody, ja som ich mal tiež, sorry ale vedz, že sú z tých najmenej kvalitných...

Web

(upravil promecon 2. 7. 2008 12:56)

Re: sony xplode 2-navrh ozvucnice pre fabiu kombi

tak presny model to je Sony XS-L121P5S
TS parametre zatial nemam, snad volakde vyguuglim


edit:// tu su parametre http://www.sony.co.uk/view/ShowProduct. … nicalSpecs

Re: sony xplode 2-navrh ozvucnice pre fabiu kombi

Stejne nejlepsi je:
Enclosure Type .... YES

(upravil dbmax 2. 7. 2008 16:12)

Re: sony xplode 2-navrh ozvucnice pre fabiu kombi

Riešení je viacero, vlastnil som xplody trochu novšej verzie, ibaže ak človek počuje v tej istej cenovej kategórii niečo iné, je to častokrát lepšie, parametre sú diskutabilné, pretože na viacerých stránkach od fy Sony uvádzajú tie isté parametre pre všetky 12´´modely staršie aj novšie, a následne aj na internetových obchodoch, ak si popozeráš videá na youtube alebo realmofexcursion zistíš že takmer všetci ich majú osadené v uzatvorených ozvučniciach nakoľko aj výrobca doporučuje uzavrenku.V bassreflexe sa chová zvláštne (50l/33Hz), už pri 200w rms reproduktor počítal ruženec zrejme kvôli veľmi slabému pohonu, uvádzaných 350w rms tak akurát vo sne... preto ti stále doporučujem radšej uzavrenku v objeme max 35L.

Web

Re: sony xplode 2-navrh ozvucnice pre fabiu kombi

všetky xplody sú neskutočné sračky

Web

Re: sony xplode 2-navrh ozvucnice pre fabiu kombi

hm, takze najlepsie sa mu bude darit v uzavretej cca 35-40l?
kukal som simulaciu vo winISD a s bassreflexom to vyzera omnoho lepsie, ale tak dam na vasu radu

Re: sony xplode 2-navrh ozvucnice pre fabiu kombi

Simulace krasnych parametru vypada dobre, ale tyhle parametry nejsou vysledek snazeni technika s merenim, ale marketingoveho pracovnika.

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » sony xplode 2-navrh ozvucnice pre fabiu kombi

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£