Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » jaké repro místo lab12 ???

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 27 z 27]

Re: jaké repro místo lab12 ???

Na doma BC 12PS76 nebo Beyma 12LX60 (jestli ještě seženeš) v 65 respektive 85l BR30Hz nebo do 70+ respektive 90l BR25Hz. Nebo do podobných objemů můžeš jako lowcost strčit Beymu SM-112N, Daytona ST-305. Na domácí tucání od 40Hz by byla 15PS76 v těch 100l taky dobrá.
Tvar charakteristiky si doladíš předzesilovačem.
Osobně mi přijde nejlíp ta 12PS76 v 72l a 25Hz BR.

Web

Re: jaké repro místo lab12 ???

25Hz...jsi totální magor checku

Web

Re: jaké repro místo lab12 ???

to by nebol chcek keby každý subík tak nízko ladil smile
ta beyma 12LX60 sa tu u nás na slovensku dá v pohode kedykoľvek zohnať, len neviem ako by to vyšlo do čiech na dobierku....

Web

(upravil check 11. 5. 2008 16:53)

Re: jaké repro místo lab12 ???

S: Něříkal si, že by sis moc rád koupil BV F3B, kdyby sis něco kupoval? Tam je zrovna 12LX60 na 25Hz.
V muzice je obsahu pod 40 spousta, ve filmech ještě víc. Hlavní není, ale na zvuku je to poznat a né větším zkreslením....
Tydle repra jsou všechny komplet větraný a maj velký cívky, tak proč ne na domácí tižší poslech.

Web

Re: jaké repro místo lab12 ???

to ale checku neznamená že to každýmu musíš cpát.
Velký cívky jsou u těch reproduktorů dobrý když do nich sereš pořádný příkony a koneckonců maj i velkej průměr takže od cívky k závěsu je menší vzdálenost což napomůže pevnosti. Pokud to ale naladíš na 25Hz tak klesne zatižitelnost na tak malou hodnotu, že by to 2" cívka měla zvládnout.

Re: jaké repro místo lab12 ???

V ČR se mi nepodařilo sehnat 12LX60 a tak bych se chtěl poradit o této beymě 112Nd/W
Mělo by jí stačit 60l což by mi nakonec i vyhovovalo, ladil bych to mezi 30 - 35Hz
Má s ní někdo skušenosti nebo něco vyčtete z hodnot jesli za to stojí, díky

Edit: nikdo nic, já ji nejspíš koupím akorát bych chtěl někoho poprosit o výpočet basreflexu v tech 60 litrech
vnitřní proporce 34x62x37 (š,v,h)

Re: jaké repro místo lab12 ???

112Nd/W oproti 12LX60 je v použitých materiálech odlišná - jiný magnet, jiná cívka, jiné středění, jiný závěs, jiný koš, trochu jiná i membrána a samozřejmě barva. Všechno jiný, ale parametry velmi podobné.

Taky by mohl někdo zkusit BMS 12S330 - prodance, teoreticky 4.5k.

Příspěvky [21 až 27 z 27]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » jaké repro místo lab12 ???

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£