Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Bedny Tesla 2108 - osazení ?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

Téma: Bedny Tesla 2108 - osazení ?

Nevěděl by někdy co to má za osazení a případně jakou maj hodnotu?Dík

http://img296.imageshack.us/img296/2529/teslareprohc9.th.jpg

Re: Bedny Tesla 2108 - osazení ?

Toto neni originální osazení... Ne vejšky.

Re: Bedny Tesla 2108 - osazení ?

A originálně tam má být co?

Re: Bedny Tesla 2108 - osazení ?

Nejspíš 6  89mm kónusových ARVček. Ten basreflex tež nebude originální.

Re: Bedny Tesla 2108 - osazení ?

No mě šlo o ten středobas,ty vejšky jsou eminence,a ty středobasy by měli být původní..

Re: Bedny Tesla 2108 - osazení ?

Teoreticky ARO alebo ARM 9408

Web

(upravil adamec999 11. 4. 2008 20:38)

Re: Bedny Tesla 2108 - osazení ?

no bedne ktore su na obrazku som mal mat uz davno doma, predava ich jeden prijemny pan nedaleko odomna. Ale nemohol som ich nakoniec kupit. Je to osadene ARO 9108 plus ATP 150 EMINENCE. Mne islo hlavne o tie basacky a vysky som chcel pouzit inde, ono totiz sa to trosku k sebe nepasuje, lebo ARO ide do cca1000HZ a ATP ide od 25OOHz, keby tam boli ARM-ka, tak by to i frekvencne sedelo...

Takze tam, je niekde v rozmedzi 1200-2600HZ diera, chcelo by to nejaky stredak, ale 8" sa do tej bedne uz nezmesti.

Web

Re: Bedny Tesla 2108 - osazení ?

Myslím, že právě tohle byla bedna baskytaru bez výšek. Osazení ARO9408 a bassreflex už z výroby.

Re: Bedny Tesla 2108 - osazení ?

Prepacte, ospravedlnujen sam v mojom prvom prispevku ma byt ARO 9408 (nie 9108 smile), ano martyy to bola bedna na basu a on ich mal dve, tak tam dal tie ATP-cka, totiz predajca si az do mojho prichodu stale myslel, ze ma v bedniach ARM 9408. Ale inac som uz videl aj zname bedne V6608 s roznymi verziami, videl som tam teda ARM, v druhych som videl ARO, a v tretich ARA... Vypada to, ze co mali, to dali a ta diera ich tam moc asi nestvala.

Web

Re: Bedny Tesla 2108 - osazení ?

Tyhle bedny v originálu od Tesly s ARA jsem teda zatím neviděl. S ARM jsou to "V680x" a s ARO "K..."

Re: Bedny Tesla 2108 - osazení ?

A jakou to má přibližně cenu?

Re: Bedny Tesla 2108 - osazení ?

Měl jsem tu basovku. Nemůžu však zobrazit foto .??? !!!!

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Bedny Tesla 2108 - osazení ?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£