Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 44]

(upravil Thales 29. 3. 2008 22:35)

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Já to myslel obecně na autohifíky kteří velmi často neví co dělají tak si to hned nemusíš vztahovat na sebe. Soudil jsem tak dle toho Magnátu protože ten inteligentní člověk nepoužije, to udělá jen autohifík a nebo i***t. Ještě se dá omluvit to že je někdo neinformovaný a neví tudíž co činí ale to se dá napravit když chce. To je to čím se liší od autoopic a těch druhých co jsem jmenoval, ti se totiž informovat a poučit nechtějí. Kam se zařadíš ty?

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

sem rad ze si tím nemyslel me. kdyz rikas ze je ten magnat takovej shit tak navrhni nejakou lepsi alternativu

Web

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

příjde mi ze tady poradej ve dvou prispevcich a zbytek jsou kecy okolo jak je kazdej blbej .... ze jenom ty Thales mas pravdu....       prosimte si nech ty svi kidy a bud porad a nebo nepis vubec.

Web

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

S čím poradit? se zesilovačem? Ale vždyť to už ti napsal Sinclair výše. S reprem? To si nenapsal.

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Jackob napsal:

sem rad ze si tím nemyslel me. kdyz rikas ze je ten magnat takovej shit tak navrhni nejakou lepsi alternativu

S reprem? To si nenapsal.
tak tady to mas doufam ze budes vedet s cim poradit melo by to bejt zrejme s kontextu.

Web

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Thales bude lepsi kdyz si me pridas do icq tam to vyresime rychle a nebudem zasirat forum kecama kolem

Web

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Mno, tak už jsme si to snad na ICQ vyjasnili.

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

a co si mu teda poradil ohladom toho repraku?:)

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

S tim silnejim zesem - a jak zajistite nastaveni te aparatury tak, aby proste urcite nedoslo k prebuzeni toho repra? Tam to neni o gain "v polovicce" a volume "v polovicce". Nektera autoradia maji treba 5V vystupy. Pak mas gain v polovicce a presto uz vstupy na hranici, kdyz mas starsi zes, ktery "ocekava" klasicky Line. Zijes v blahe predstave, ze jedes na "pul vykonu" nebo kdyz vis, co to je logaritmus tak si muzes myslet, ze se obcas kouknes treba ke ctvrtine vykonu, jenze on ten chudak treba v jednom kuse lehce limituje...

Jaky je teda vysledek, Thalesi?

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Snad se mi podařilo vymluvit mu toho magnata a navézt ho do něčeho typu LAB12 (už jsem se předčasně radoval) jenže když on kouká pořád na nějaké ultramega výchylkové autonesmysly s tím že když to nemá výchylku tak to není ono. A 20Hz musí být za každou cenu i kdyby já nevím co. Ono to pak prý nehraje...

Tím vyjasněním jsem myslel že jsem mu vysvětlil proč se mu mohlo zdát že se tu do něj tak trochu navážím. Prostě když vidím Magnát & spol. coby modlu tak vidím rudě a sekám kolem sebe.

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

U toho Magnatu mají sice psáno Xmax 22mm, ale Bůhví co tím myslej.  15" basák s 2,5" kmitačkou bude pro mě vždy plandavý sloní ucho, který si hraje co chce.
http://www.magnat.de/download/128380_Datenblatt.pdf

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

idiot je sprostý slovo?

Proč byste chtěli výkonější zes než bedny? Proč hledáte souvislosti ve "výkonu" repráků a výkonu zesu? Proč?

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

UPDATE:
Bez takovýchto výchylek to prý fakt není ono http://youtube.com/watch?v=mxuvgFW49tI
(cite: ale stema výchylkama to zni jinak nez bez nich a to je prave to co uz moc repraku nezvlada)
Nejlepší by bylo prý tohle http://www.svsound.com/products-sub-box-pb13ultra.cfm ale protože na to jaksi nemáme tak máme jiný nový objev:
http://www.partsexpress.com/pe/pshowdet … tab=2#Tabs

To už je o fous rozumnější ale hlavně to už není magnat. No snad se časem dopracujeme k nějakému přijatelnému výsledku.

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Fascinujici je, jak se lidi naivne domnivaji, ze za patnact stovek postavi proste megavec. Ono by to urcite slo, ale na to by musel byt jinej machr nez my vsichni dohromady. Kdyz to ma trhat streva, urcite neni dobre volba mekky gumak, navic od vyrobce lidlovskych kin a autohifi. Pokud to nema trhat streva (protoze je mi jasne, ze autor vlastne ani nevi, jak zni 40, 30 nedejboze 20hz) a ma to byt "vitr" pod velkymi bednami, tak potom budiz, ale zajimalo by mne, kde to autor hodla delit a jake budky ma nad tim. Urcite bych tam hledal tripasmo alespon s 10" na basech.
Urcite jde osubit mistnost velmi dobre i velmi nizko... Dokazal bych si predstavit referencni DK treba se ctverici XLS, LAB, nebo podobnymi, dokazal bych si to predstavit i na profikach s lehce jinym efektem, ale nejak se mi hlava brani predstave pouziti autohifi menicu.

(upravil KarelXth 4. 4. 2008 12:07)

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Mně zase pořád zní v hlavě věta: "Proč si někteří lidé myslí, že bude lepší když jejich subbas k domácímu kinu bude hrát jinak a níž než subbas v kině opravdovém."

To není moje věta, aby někdo neřekl...:-)

(upravil danhard 4. 4. 2008 9:34)

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Mě by stačil tenhle http://eshop.prodance.cz/Files/PD1550.pdf v uzavřený bedně.
Neboť¡ je naivní se domnívat, že s 30Hz basreflexem to bude hrát pod 20Hz.

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Karle, tohle ja pochopit dovedu - lidi chteji obcas neco jineho nez ostatni. Zvukovy vkus stavim nade vsecko a pokud nekdo fakt touzi po necem, tak proc mu to nedoprat, ze... Ale i to musi mit hranice.

Jo danhard, PD1550 se mi libi taky a posledni dobou cim dal vic.

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Michale já taky nemyslel zvukový vkus, to je v pořádku. Ale uniká mi smysl takové snahy. Proč by se ve filmech s dobře udělaným zvukem mělo dít něco významného v pásmu, které 100% profesionálních kinosubwooferů nezahraje?

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

On gumak poda ten spodek proste jinak. Je to levnejsi cesta, jak se dostat "co nejniz", jestli pod rozsah nahravek atd. to uz je vec druha.  S tim cos napsal samozrejme souhlas. 20hz je samo nesmysl.

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Zvuk pro kino a zvuk pro DVD je přece "mástrovaný" nezávisle... Karle, ty myslím děláš v kině, je to tak? Pak třeba očekávají, že pro kino se to řeže vysoko a jen doma si vychutnají tu dvacítku wink

Příspěvky [21 až 40 z 44]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£