Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 4)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Aktívne reproduktory

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 75]

Re: Aktívne reproduktory

Jsou oddělené objemy basáků?
Je dostatečně dimenzované trafo?
Jaká kapacita je na filtraci?
Uchladí se šváby na plechu?
Proč jsou zdvojené střeďáky?
Nevibruje plech s koncáky?

Re: Aktívne reproduktory

Mates
Když pominu tvůj fakt nemístně namachrovanej tón aniž bys to slyšel,tak se mi na tom líbí právě ta velikost a snaha jít vlastní cestou.Nikde jsem nenapsal že to musí být super,od stavitele zatím máme málo informací.Konstrukce má samozřejmě spoustu ALE,ale proto jsem týpek k nám zavítal a od nás by bylo více než vhodné ho nasměrovat a civilizovaně ho na nedostatky upozornit.

Re: Aktívne reproduktory

Spousta IO konců, aktivní výhybky od Behringera, to vše od kámoše ze Slovenska... pánové, připomíná vám to to samé co mě? Že by původní majitel zjistil, že mu projekt jako bedny za milión nehraje?

Re: Aktívne reproduktory

No jo člověče, ono tu něco podobnýho už bylo... smile

Web

Re: Aktívne reproduktory

Boramyr: jo, skvělý postřeh.  Ale jinak je to k pláči, 60 litrů a fůru práce vyhodit za takový nesmysl sad

Re: Aktívne reproduktory

Jo, mě to hodně připomíná.
Mimochodem, on tam měl taky tenhle Monacor na basech.
Dokonce bych řekl, že tam měl i ty 200W moduly s TDA 7294.
Každopádně tahle Bamova bedna je líp řešená než tamta Rasťova.

Re: Aktívne reproduktory

Tohle se aspoň jako bedna tváří.

Re: Aktívne reproduktory

Za ty peníze bys postavil lepší.

Web

(upravil 7tech 10. 3. 2008 18:43)

Re: Aktívne reproduktory

Já bych neházel flintu do žita. Aktivní čtyřpásma (poloaktivní 5p) hned tak někde k vidění nejsou. Chtělo by to postupně vychytat všechny mušky, mouchy  a masařky a budou z toho bedny jako hrom.

Re: Aktívne reproduktory

7tech: co chceš chytat za muchy? Nechci dělat chytrolína, neb jsem toho zatím moc neslyšel, ale... vysvětli mi, jak chceš z toho guláše něco vyrobit tak, aby to přiměřeně odpovídalo investovaným 60000Sk? 15" PA basák za 3000Kč, k tomu nějaký 12" PA midrange za 1600, na vrchu dva 4" hifi midrange po cca tisícovce a dvě blíže neurčené kaloty odhadem s pořizovací cenou do 500. Ale velikost jistě dojem udělá, ideální jako doplněk pro focení hifistů v trenclích. Jsem zvědav na Tvůj návrh smile

Řešení - ihned prodat ještě většímu troubovi nebo vytáhnout flintu jít se odprásknout do žita.

Re: Aktívne reproduktory

To lada: Prachy vynech, ty jsou nenávratně v řiti. Teď jde o to, udělat z toho solidní bedny.
Bamo, jsi tu ještě? Jaké to má osazení?

(upravil mengel252 10. 3. 2008 21:10)

Re: Aktívne reproduktory

Blíže neurčené kaloty - DT25N/8OHM / monacor
stredy - MSH116/4OHM - monacor
PA midrange - SP30A/8OHM - monacor
PA Bass - SPA38PA - monacor

Drevo - pekná praca, o zvyšku je tu už pravdy dosť.

Re: Aktívne reproduktory

Pánové nebuďte skety! Ten člověk do toho vrazil víc, než většina z vás. Opravdu se omezíte na to, že mu to zkritizujete a neporadíte, jak z toho dostat maximum?
Bamo, jsi tu ještě?

Re: Aktívne reproduktory

Tak z danch meničov by šlo vykresať slušné hifi a nožno nejaké nie najhoršie PA (subbas).
116.ky a DT25N by šli požiť s nejakým rozumným basáčikom do hifi budky na doma. Osobne mám zvuk tých 116 rád - sú to slušné stredy za tu cenu.
Majú však 4Ohmy, čo s 8Ohm výškou nebude to pravé orechové. pokúsil by som sa ich zbaviť (najmenej peňazí sa tak stratí) a namiesto nich DT-284OHm. K tomu basáčik podľa momentálnych možností (prípadne dva) a slušná bedňa je na svete. Výhybečky by som určite použil so sušnejšími koncami, ale na začiatok a nejaký čas by stačili aj TDA konce. A môže to prehrať naozaj o dosť drahšie bedne. Potom, keď tam bude slušný koncák na všetkých pásmach.
PA subbas by som predal na aukre, prípadne sa skúsil dohodnúť s kamšom, aby to vzal nejako naspäť.
PA midrange tiež.

Akurát sa mi zdá, že tu sú rady zbytočné - zdá sa mi, že majiteľ povedal, že hrajú super, nie?

Re: Aktívne reproduktory

Mengel: Také mám takový pocit. Bohužial.

Re: Aktívne reproduktory

Jo, kouknul jsem na foto a kluk si s tim pohrál, ale je tu ALE. Já bych z toho veškerou elektroniku vykopal a dal ji do extra krabice. Zesy nevim co má, ale aspoň LM3886 nebo Aldax 50. Pak jo.

Re: Aktívne reproduktory

Nejlepší upgrade a zadarmo by bylo měření a korektní nastavení těch behringerů. Bamo se o tom nezmiňoval, ale tak nějak předpokládám, že jsou tam zkrátka jen nějak nastavené dělicí frekvence a citlivosti upravené podle datasheetových hodnot.

Re: Aktívne reproduktory

No právě že jakýkoli další upgrade znamená další prachy navíc, předělívání beden atd. Pět pásem je asi zbytečných, co by šlo vyřadit? Tu středovou kalotu?

Frank a ostatní "zesilovačníci": osobně jste porovnávali TDA7294 proti LMku? V čem je rozdíl? Proč se zrovna  TDA7294 používají i do laciných nearfield monitorů nebo nejlevnějších malých PA, aplikace LM by přece vyšla +- na stejno cenou i složitostí, ne?. Uvádělo se tady, že LM je hodně blbuvzdorné... Sinclair psal nedávno, že to TDA je zvukově lepší než LM a to nemá všeobecně rád cokoli s více jak třebma nohama wink

Re: Aktívne reproduktory

já psal že nevim čim to má osazený a napsal jsem aspoň 3886. Jestli je to TDA na podobný úrovni, tak OK.

Re: Aktívne reproduktory

lada: To bys sinclairovi křivdil... takovej oktal má výrazně víc nožiček, než tři smile

Příspěvky [41 až 60 z 75]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Aktívne reproduktory

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£