Téma: Komu dat previnút??

Zdravim, jednu radu: tak som sa konecne nachystal dat si previnút svoje 4ks ARO9408. Ale komu?? (verim iba TVM) Takze Husaka nechcem (neverim ujcom co to robia na kolene (i ked ma vybavenie, proste neverim!!!!!)). No ale jeden muzikant od nas mi hovoril, ze Cimbala prebral linky a vsetky veci potrebne na opravu repra od TVM a zalozil si neviem, ci firmu alebo co na byvalom JZD vo Valasskom Mezirici, no a ze teda spolupracuje s firmou TVM. Ze to nie je pravda!?

No chcem sa len uistit, ze ked naozaj poslem repro do TVM, tak aby to nerobil nejaky Cimbala, ale pracovnici TVM.

Web

Re: Komu dat previnút??

Čotakto firma ROLAY? Sinclair o nich písal že robia veľmi dobre.

Web

Re: Komu dat previnút??

kuk sem http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=58862#p58862

Web

Re: Komu dat previnút??

ARO9408 opravují v TVM,můžeš ověřit +420571673389 pí.Hájková.

Re: Komu dat previnút??

dneska se mi do ruky dostal napul spalenej ARN 8604,jako hraje,ale chvilema uplne potichu,takze je asi zralej previnout,co?nevite,kolik muze stat jenom previnuti?jinak je jak vcera sjetej z linky...

Re: Komu dat previnút??

nosferatic: TVM, kolem 580Kč/ks jestli si dobře pamatuju.

(upravil nosferatic 27. 2. 2008 17:01)

Re: Komu dat previnút??

to je v prd*li,no ale co se da delat no...taaaakovejch penez
a jeste neco by me zajimalo:nevite nekdo,kolik za totalu ARN 860* stalo?me by to moc zajimalo smile

Re: Komu dat previnút??

v 80 letech stálo kolem sedmi stovek...

Re: Komu dat previnút??

630Kčs.

Web

Re: Komu dat previnút??

Nosferatic: Co to zkusit prohlídnout, jestli tam není někde studeňák? Přepájet spoje, případně to acetonem rozdělat a podívat se, jak na tom skutečně je.

Web

Re: Komu dat previnút??

Jen pro zajímavost:ARO835 - 400 Kčs,ARO932 - 1100 Kčs.

Re: Komu dat previnút??

ja ho normalne pripojoval a zkousel bez vexle a takhle blbnul no...do toho acetonu se mi v tomhle pripade vazne nechce,kdyby to byly 6614ky treba,tak je to o necem jinym,ale docela nerad bych to repro nejakym spatnym zasahem dokurvil.az nasetrim,tak to asi poslu do Valmezu,at mi tam s tim neco udelaj.skoda ho,vypada vazne pekne.jediny,co mi nejde do hlavy je,ze kdyby to repro bylo spaleny,tak nehraje vubec,ne?to je mi prave divny,ze chilkama hraje uplne normalne a pak proste uplne potichu,ale taky hraje...doted,kdyz sem mel v ruce spaleny repro,tak ani tuk proste,ani se membrana nehla,nic...

(upravil kurpelm 27. 2. 2008 21:00)

Re: Komu dat previnút??

Dve 835ky tu mám, na krabici je MOC 400Kčs... A záručák je tiež pekný wink
Jo, a Nosferatic, repro, keď je spálené alebo pripečené hrať  môže, ale dosť blbo. Mal som doma viacero kusov spálených autopúmp. Boli u nich závady typu uvoľnená cievka z formera(hral, ale strašne blbo), medzizávitové skraty, ale aj totálne vysypaná cievka čo bola až pod kopulkou... Jeden dokonca hral,a presne ako ten tvoj. Tiež uvoľnená cievka.

Web

Re: Komu dat previnút??

Prosim jednu otazku: Povodne TESLA ARO 940x ma zaves papierovy, ci textilny??

Web

Re: Komu dat previnút??

Z těchto obrázků snad poznáš,že je závěs papírový: http://img227.imageshack.us/img227/2012/dscn1419gz3.jpg  http://img132.imageshack.us/img132/251/dscn1434wp8.jpg

Re: Komu dat previnút??

jiřikVH: dakujem za foto, takze v tom som sa uistil. A aky maju kmitoctovy rozsah, nikde sa to nemozem docitat, tu na audiowebo nie je poznaceny a na repromanii je od 40-do 10 000. Je to skutocne az do 10000Hz??

Web

Re: Komu dat previnút??

Tu jednu nulu uber,ale tak vysoko ho snad nebudeš využívat.

Re: Komu dat previnút??

To ARO na fotkách je funglovka?..pěkný! A nevíte kolik původně stály ostatní 15" jako ARM nebo ARA?

(upravil nosferatic 29. 2. 2008 16:50)

Re: Komu dat previnút??

kdyz jsme tak u tech cen,mozna ze by bylo docela zajimavy vyzjistit,kolik driv ty tesly staly a hodit to treba nekam do tabulky,nevim jak vas,ale me to zajima:o)
btw. to ARN 8604 sem dal dokupy:o)ten privodni dratek,co jde od terminalku repra na membranu byl nejakej podivne vozizlanej,tak sem vymenil a uz bezi,jak ma:o)