Téma: ozvucenie pasika B5

zdar, po dnesnej neuspesnej instalacii som sa rozhodol obstarat si nove repra a cele to spravit uplne inak..kedze do zadneho plata nedostanem ziadne repra tak som nuteny pouzit len v prednych a zadnych dverach + sub..v zadnych ponecham zatial tvm, ale do predu by som chcel nieco "qalitnejsie" (165mm) okolo 3000 Sk+-..zatial to budem honit len radiom, ale ked sa rozhybem tak zapojim aj zosik smile poznate niekto kompakty ktore stoja za to? ja som nasiel napriklad toto:
http://beyma.sk/index.php?page=shop.get … ;Itemid=26
Michale ty urcite vies poradit wink dikes

Re: ozvucenie pasika B5

Ty Beymy se mi taky líbily - i Antonio o nich kdysi mluvil. Dle rad jiných kapacit jsou ale méně vhodné - alespoň pro mě, třeba ani pro tebe. Pozici středobasu mám až v dolním předním rohu dveří. Hrajou ani ne do kolen, ale do holení. Z toho důvodu je dobré mít dělící frekvenci co nejníž. Ta beyma ji má na 3,2k, to je moc.
Koukal jsem po různých kompech na eshopech, ale tenhle parametr v drtivý většině neudávaj.

Re: ozvucenie pasika B5

Je to už dýl, teď už bych o nich neuvažoval (viz níže), ale jako konkurence nabídky autohifi myslím, že dobrý. Hezké jsou i nové Hertzky, možná Focaly (pokud jsou za tu cenu), možná Sinus Live, přehled v tom moc nemám, v tomhle Michal, myslím, poradí nejlíp.

Vzhledem k tomu, že je tento web o diy, budu dělat zrovna na 4ohm 5MP ve dvěřích + 27TAFNC/D, výhybka bude zajímavá. :) Dobré středobasy do dvěří měl i Madisound, myslím i Partsexpress, byly to 5" PP Vify.

Re: ozvucenie pasika B5

skusil bych http://www.ahifi.cz/reproduktory/hifonics-zxi-6-5c.html
jeden typan na corsa klubu je má,porovnával je s nějakýma magnatama za cca 2,5kkč a vyšli o hodně líp jak zvukově tak zatížitelností. to že je to podsvícený je snad jedno.

Web

Re: ozvucenie pasika B5

anio, ty dvere me pak VELMI zajimaji.

Re: ozvucenie pasika B5

asi kupim tieto: http://www.ahifi.cz/reproduktory/sinus- … o-25s.html

Re: ozvucenie pasika B5

http://www.ahifi.cz/reproduktory/sinus- … p&id=3
Tohle mineno vazne?
VYKON CELE SADY?

Asi jsem neco zaspal, ale kdy se prestal prikon reprosoustav v autohifi pocitat na kanal?

Re: ozvucenie pasika B5

Bože to je zase hovadina! Potkat se s člověkem co tohle naopsal dal bych mu 3minuty aby to pochopil a opravil a když ne tak bych mu to vysvětlil jinak...

Re: ozvucenie pasika B5

Thalesi, ja mam strach ze jsem fakt jenom zasapal dobu a fakt se to tak bere. Na temer zadne sade nenajdes 2*XXXW, vzdycky jenom XXXW.

Me to prijde naprosto fascinujici.

Omlouvam se frostovi za offtopicy, tentokrat jsem tu vinikem ja.

Mluvilo se tu o focalech - ano, pokud ma jeden rad narez ale radeji vyssi rady. Focal ma divnou vlastnost. Na prvni poslech jaksi uchvati (at jsou to JMLaby domu nebo autosady) ale po chvili se ten zvuk (me) nejak zprotivi, aniz bych dokazal najit objektivni vadu v projevu.
Sinusy znam jenom stare, takze u tehle serie moc neporadim.
Ad podsviceny hifo - u hifo bude na prvnim miste ta zatizitelnost - s vyssi zatizitelnosti prirozene stoupa (musi, jinak to nejde) hmotnost kmitaciho systemu - clovek jdouci po "SQ" prirozene sahne radeji po papirove slabsich ale dynamictejsich menicich. To same podsviceni. Tam se k tomu pridava i jasne poselstvi komu jsou ta repra urcena a na co se vyrobce zameroval.

Re: ozvucenie pasika B5

Michal ty si mi tusim kedysi poslal nejake linky na nejake ahifi shopy - dokonca aj tvoje - posli mi to este raz nech to presnorim..dikes

Re: ozvucenie pasika B5

Tie SL môžem doporučiť, mám v predných dverách od nich Slim verziu a som spokojný. Tie Tebou uvedené majú výborné refeencie.
Veľmi záleží i od rádia. Ja mám stednú triedu od Alpine.

Re: ozvucenie pasika B5

Froste, beymu jsme kvuli nejakym nesrovnalostem v cenach stahli, pokud bys o neco mel zajem, poptej mailem na caraudium@caraudium.com
Jinak spoustu eshopu mas v bannerech na autohificlub.cz, ne?

Re: ozvucenie pasika B5

..njn, autohificlub, tam nechodim..
..pozeral som caraudium a moc velky vyber tam teda neni sad

Re: ozvucenie pasika B5

Proto taky rikam nekoukej na web, ale poptej mailem to, co si vyberes u vyrobce. smile
Nebo by te vic potesil eshop s informacemi podobneho razeni jako jsem popisoval vyse?

Re: ozvucenie pasika B5

dikes michale, a este pisni o akych znackach je rec..alebo je to jedno, zozeniete vsetko?

Re: ozvucenie pasika B5

Veci, ktere nejsou klasicka "authifi spotrebka". Zkus to.

Re: ozvucenie pasika B5

tak porad teda Michal nieco konkretne neautohifisticke.. okolo 3000 +- pls

(upravil DeadMAN 26. 2. 2008 22:40)

Re: ozvucenie pasika B5

Michal, mne by si mohol niečo 16,5 cm komponentné poradiť...
A max 55mm hlboké.

Web

Re: ozvucenie pasika B5

slim. standardni hloubka 165mm repro je 62mm.

Re: ozvucenie pasika B5

Michal tak nic teda neprezradis? partizan... smile