Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 25]

(upravil DjTeddySmith 13. 2. 2008 22:13)

Téma: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

Zdravim najde sa tu niekto co ma skusenosti s tymto zosilovacom?Nehra mi to skusil som uz vsetko a neviem si dalej rady trapim sa s tym uz dva mesiace..........Bol by som rad keby mi niekto pomohol co to uz robil.Na jednej strane tej lepsej nieje na vystupe ziadne jednosmerne ale nepina relatko a neda sa nastavit kludak a druhej strane tej horsej mam na vystupe jednosmerne....koncaky su dobre aj poistky a vyzera byt aj ostane...............................pomozte niekto

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

Je to poměrně jednoduchý zesilovač a jestli jsi to za 2 měsíce nedokázal spravit, tak to dej někomu, kdo to umí. Nic jiného Ti tady nikdo neporadí. Předpokládám, že schéma nemáš...

Web

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

schemu ma, vraj sa jeden budic hrial.vyzeralo ako keby bol stale otvoreny

Web

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

Tak mně to pošlete, třeba nějak po george-ovi. Spravuju takový zesilovače s jednou rukou v kundě, ožralý a ve tři ráno. lol

Web

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

stale to nejde lepsia strana ide na 55V len chvilku hra a potom ticho ostane a rele sa zopne SINCLAIR vedel by si to opravit?

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

for DJTeedy Smith ty si zo SR pravda, tak načo chceš ten zosik posielat do čiech sinclairovi si myslíš že tu v SR to nikto nevie spravit,kludne ti to opravím aj ja mam ku tomu aj schemu a kamarat ma obidva aj A 2200  aj A 2400 doma takže nie je problem. Odkial presnejšie si ? Ja som z Prievidze.

Web

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

FOR lacik21      Ja som tiez z PD big_smile a co by si zato chcel?Ako sa volas mozno sa aj pozname

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

for lacik21 ten kamarat je kavo ze?

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

for lacik21     pocuj a mas ICQ ?

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

Ano mam aj ICQ meno maš moj mail alebo na icq , to si kupil od kava ten zosik ? Moje ICQ 435 076 656 bývam na icq povečeroch. Prines pozriem ti to a uvidíme čo to výnde podla toho čo s tým bude a čo je tam zle.

Web

(upravil DeadMAN 19. 2. 2008 14:25)

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

Ako to, ze ti Jaro16 nepomohol??

Web

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

Nabízím podruhé a naposledy opravu originálním materiálem, tj. KD649/650, KD3773, KS4193 apod. Docela by mě zajímalo, co byste na Slovensku chtěli cpát na místo budičů KD649/650, když jsou téměř nedostupné i tady v ČR.

Web

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

deadman.. nic vzlom, ale ja niesom carodejnik.. ak tak, tak si to precitaj cele..

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

V novšich typoch azk 221 a 222 boli osadene aj BDX 53 F a BDX 54 F 160 V, 6 A, 60 W a tie sa kupiť daju,aj na Slovensku.Namiesto kd 3773 kludne mj 15003 a za ten fet je tiež určite nejaka nahrada.Ja v tom problem nevidim to opraviť.

Web

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

A všiml sis i toho, že tam, kde byly osazené BDXy, byly změněné i kompenzační kapacity?
Strašně rád bych věřil tomu, že ten zesilovač po osazení MJ15003 zůstane stabilní tak, jak byl, ale nebude to pravda.
Laciku, při náhradách musíš brát v úvahu nejen dovolené proudy, napětí a kolektorové ztráty koncových tranzistorů, ale také jejich Ft. A tady bude kámen úrazu, protože KD3773 mají Ft necelý 1MHz, kdežto MJ15003 mají při středních kolektorových proudech /viz graf Ic-Ft/ až 4MHz.

Web

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

Nazdar takze osadil som to komplet na novy plosak s novymi budicmi aj fetom ale robi to to iste ako predtym:hreje sa jeden budic-plusovy a nehra to cisto musim to dat niekomu spravit.

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

Kdybys nebyl hloupej a poslal mi to, už to mohlo dávno chodit tak, jak má.

Web

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

Ja som mu to už tiež mohol davno spravit ja som dokonca z prievidze ako on ale on s tým stale len špekuluje a nechce do toho zainvestovat a zaplatit niekoho kto mu to spravi.

Web

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

Kdo šetří, má za tři (opravu za 3 tisíce místo pěti stovek) sad

Web

Re: TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

matus dam ti to opravit :DDD

Příspěvky [1 až 20 z 25]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » TESON/TESLA A22OO alebo AZK 221

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£