Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Otvory pre reproduktory

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 37 z 37]

(upravil drimacoustic 17. 2. 2008 11:21)

Re: Otvory pre reproduktory

Ratulo tak nespravíš malé otvory napr. pre BR alebo výškač. Ja používam tento prípravok.
http://img221.imageshack.us/img221/8659/p2090333kx5.jpg
http://img228.imageshack.us/img228/3316/p2090334kb4.jpg
najmenší otvor s tým spravím asi o polomere 3cm.

Niekde sa to tu už preberalo

Re: Otvory pre reproduktory

drimacustic mam to spravene nieco na ten styl ako ty. to je uz na kazdom ako to upravy,aby to sluzilo ucelu.bol to len taky navodik.

Re: Otvory pre reproduktory

A co tak pouzivat na diery pre BR a podobne vykruzovaky? Su az do rozmeru okolo 10cm.

Re: Otvory pre reproduktory

KomarD-Jeay - urcite na samotne diery je vykruzovak to naj, ale potrebujes to trosku zafrezovat, bude ti tam trcat milimetrik z BR. vykruzovanyku su az do 14cm

Re: Otvory pre reproduktory

To zapustenie s frezkou robim, ale vykruzovak je jednoduchy, nezodieras si frezu ani hlavice. Set vykruzovakov asi od 6 do tych 10 ci 12cm som kupil za 145Sk smile Material asi 1,5mm hrube zelezo, takze celkom seriozne za tu cenu.

Re: Otvory pre reproduktory

Akurat som kupil frezku ale zial bola bez "frezovacich nasad" neviete mi poradit ake mam na nu kupit?? chcem to na robenie repro-bedni a zatial s frezkou nemam skusenosti

Re: Otvory pre reproduktory

Frezovacie hlavice k tomu v asi 95% nedostanes. Mozes si kupit bud sety, napr Black 'n' Decker 4 az 12ks roznych stoji okolo 1500-3600Sk. Mozes si kupit aj solo frezky, podla tvaru od cca 60 do 300, podla znacky az do 800Sk za kus. Maju to kdekolvek v obchode s naradim.
Ja som kupil set z Baumaxu 20ks za 450Sk smile Uz som s tym trochu frezoval a nieje problem. Su aj ine sety s hobby frezkami, dobre su take oranzove frezky, 10ks asi 550Sk.

Re: Otvory pre reproduktory

diky, pojdem pozret do hornbachu a baumaxu( ale ten drahy je dost ) smile

Re: Otvory pre reproduktory

Ako hovorí Komár, dajú sa kúpiť sety aj jednotlivé, ja som kúpil na začiatok set 10ks za asi 4 kilá. Kusové a drahšie Ti vydržia dlhšie ostré.

Re: Otvory pre reproduktory

no chcem tym frezovat otvory pre repro + vyhladit otvor po priamociarej pilke.. tak to mi bude moznos tacit aj jeden kus nie? a sadu si kupim ked budu financie

Re: Otvory pre reproduktory

Každopádně kupuj jen frézy s břity z tvrdokovu (HM). Rychlořeznou ocel (HSS) bys velice rychle zničil.

Re: Otvory pre reproduktory

pibi: Není náhodou rychlořezná ocel lepší než tvrdokov?
Komar-DJ: Kde bereš ty frézky tak levně?

Web

(upravil adamec999 27. 2. 2008 20:46)

Re: Otvory pre reproduktory

Drimacoustic: Tak som sa vcera rozhodol, ze k o n e c n e pojdem pre ten matros ku kamaradovi, pridem k nemu a on mi povie, ze mu to odviezli prec. Takze uz nemam ani material, no to este otvory a bedne nehotové sad sad sad. Ja sa z toho zbláznim....

Pocuj nenajdes doma dva kusky obyc. drevotriesky (rozmer 44cm x 54,5cm) hrubka najlepsie okolo 20mm (na povrchovej uprave nezalezi, aj ked budu odlisne, len aby tam bola zachovana ta hrubka). A dohodneme sa na tom frezovani, nech to mam konecne hotove a mozem sa tesit z toho, popripade poslem plany a pod...

Nahodou som predvcerom zavital do Baumaxu, tak som rozmyslal, ze si kupim tu frezku, ale 1300Sk (a to bez fréz) sa mi kvoli 8 otvorom zda byt vela...

Vopred dakujem za pomoc a ochotu...

Web

Re: Otvory pre reproduktory

Adamec mal si si kúpiť v tom Baumaxe aj matroš...neva. Ja doma také velké kusy nenájdem. Všetky staré skrine som už rozpílil, takže tiež nakupujem v Baumaxe, kde majú len hovnovitú drevotriesku:(. A len 18mm. Ak chceš 20mm tak musíš skladať.

Na frézovaní sa teda dohodnime, najlepšie by to bolo cez víkend, keďtak mi písni na mail.

Re: Otvory pre reproduktory

Jop, v Baumaxe (aspon KE) maju velky kos s drevenymi odrezkami, ktore predavaju 10Sk/kus. Su aj rozmery okolo 60x80 i viac, aj mensie, rozne hrubky, druhy materialu a pod. Ochota u nich nieco narezat na pockanie je na bode mrazu.

check
Frezky su z Baumaxu, bola daka akcia, hodim foto, ked to tu budem mat. Zvysok, co som videl je Oparm, Zvarex, pripadne ine shopy s nastrojmi. Tie oranzove frezky su fajn, vyrobcu neviem, su cenovo okolo 50-400 podla tvaru. Potom som videl dake sive, akoby liatinove a tie su od 250 do 1100. Tie z Baumaxu su skor hobby, tak vyzeraju, ale inak seriozne.

Re: Otvory pre reproduktory

2Check. Určitě není. Tvrdokov jsou navařené plátky na ocelovém nosiči a vydrží mnohem větší zatížení. Frézu z rychlořezné oceli v dřevotřísce velmi rychle spálíš.

Re: Otvory pre reproduktory

drim: cau, tak ako, mas dnes alebo zajtra cas?? Material si privezem uz naformatovany z Baumaxu... Prideme dvaja (ak nevadi) kde byvas?? Dik.

Web

Příspěvky [21 až 37 z 37]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Otvory pre reproduktory

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£