Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Co je to za repro - Dexon

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [18]

(upravil paxx 3. 2. 2008 13:54)

Téma: Co je to za repro - Dexon

Nevíte někdo co je to za typ repro a jaké má parametry? Strávil jsem hodiny hledaním na netu ale nic sad Co vím je že byly  zakoupeny někdy v 1994-1995. Rozměry (vxšxh v cm) jsou 80x27x29.

http://img530.imageshack.us/my.php?imag … bmpat9.jpg

Omlouvám se za kvalitu, foceno mobilem.

Re: Co je to za repro - Dexon

To budú nejaké Tonsily, ak si trúfneš skús ich vymontovať a pozrieť označenie.

Re: Co je to za repro - Dexon

to jsou tonsily na 99,9%

Re: Co je to za repro - Dexon

Nejsem "hifista" a dobrovolně přiznávám, že tomu moc nerozumím. Kolega to prodáva spolu s AV-receiverem Sony STR-DG500. Hraje to pěkně ale až od určité hlasitosti, pokud je to trošku potišeji tak je to takové ploché (nevím jak to popsat). Chtěl bych něco ne moc drahého do panelákového bytu, aby to jakžtakž hrálo ale aby mě sousedi nevynesli v zubech ...

Re: Co je to za repro - Dexon

pozri dovnútra aké konkrétne meniče sú to a aká je tam výhybka.

Re: Co je to za repro - Dexon

Zatím to nemám doma, zkusím se zítra zeptat, ale nevím jestli to půjde otevřít. Ješte jsem se nerozhodl jestli do toho jít nebo ne, dost bude záležet na ceně kterou zatím nevím sad

Re: Co je to za repro - Dexon

na 100¡je to tonsil. kolik cm má ten basák? nejspíš to bude GDN20/60 nebo 20/80
já měl 20/60/3 nebo jak se to popisovalo...  měl jsem je nějakou dobu a v BR ale v uzavřený by zahráli mnohem líp.

Web

Re: Co je to za repro - Dexon

Basák má přibližně 19 cm (bez toho obalu se šroby)

Re: Co je to za repro - Dexon

jj tak to bude jeden z těch dvou co sem psal. dal by se přirovnat k 66xx nebo 226 s rozdílem že má možná o trochu mnší zatížitelnost a víc hučí pokud je v BR. pokud je v uzavřený bedně tak hraje hezky

Web

Re: Co je to za repro - Dexon

OK, děkuji, už mám aspoň představu co je to zač. Mimochodem co znamená BR?

Re: Co je to za repro - Dexon

bass reflex(ta roura nebo štěrbina) jinak pokud za ty bedny bude chctít tak 1000 tak bych je bral 1500max pokud budou hrát fakt dobře!a víc ani ťuk

Web

Re: Co je to za repro - Dexon

BR to má vzadu. Asi to toho půjdu, zaleží na ceně.

(upravil chyna.cz 3. 2. 2008 18:35)

Re: Co je to za repro - Dexon

no jestli to bude 20/80 tak ty byli do BR lepší. nebo aspospoň to tu myslím iMartin říkal.ale ten měl zrovna 10" variantu, nebo taky už pletu pátý přez devátý

Web

(upravil drimacoustic 3. 2. 2008 19:34)

Re: Co je to za repro - Dexon

No jo 20/80 je do BR úplne vpoho, hrá lepšie ako 226x/66xx.
Ale niekto hovoril že Tonsilom sa rozpadávajú po čase závesy, keď je henten zo roku 95 tak toho má dosť za sebou a stále vyzerá vpoho.

Re: Co je to za repro - Dexon

podle tý šílený fotky si poznal že jsou závěsi v poho? tak to docela čumím...

Web

Re: Co je to za repro - Dexon

Chyna napísal som že vyzerajú vpoho, keby boli rozsypané tak by to hádam bolo vidieť, snaď to nebude také tragické

Re: Co je to za repro - Dexon

Za foto se omlouvám,  foťák má manželka v Německu a mě zbyl jen mobil ... Jinak co si pamatuju tak to fakt vypadá jak nové,nevím jak moc to bylo použivané. Ptal jsem se a závěsy jsou: výškáč guma, zbytek polyuretan. Co jsem slyšel tak basy ani při větší hlasitosti nijak nesýpaly ani nechrastili. Doma to planuju provozovat na nižší hlasitost. Jak psal chyna.cz, pokud se dohodnem do 1500,- tak do toho jdu.

Re: Co je to za repro - Dexon

Tonsil, ale nechtěl bych to ....

Web

Příspěvky [18]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Co je to za repro - Dexon

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£