Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer s 12BR70

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 42 z 42]

Re: Subwoofer s 12BR70

milionkrat se tu tohle repro uz resilo a doslo se k milionu nazoru...ja je mel,celkem za dobrou cenu,chtel jsem je napchat do tripasma,ale usoudil jsem,ze na muziku,co posloucham,bude lepsi rychlejsi desetipalec.jinak do toho tripasma bych se vubec nebal ho dat,je to pomerne dost dobrej menic,ale tam podle myho jeho vyuziti i konci.Jak pisu,mel jsem je v ruce a nedokazu si predstavit,ze repro,ktery ma tak mekky zavesy a hrozi u nej prasknuti civky o magnet,ze bych ho strcil do subu.mozna by to v klidku ustal,ale me teda pro tohle pouziti nepresvedcil.Ale jak se rika,dokud to nekdo nezkusi,tak se nevi.az nekdo rozmr*a civku v subu,tak uvidime.to je trochu takovej adrenalin cpat tohle repro do subu:o)

Re: Subwoofer s 12BR70

to nosferatic :  tak to nevím jestli ta beyma ho má nebo ne ale soudil bych že při Xmax 6 mm tam asi nic podobného nebude. ještě připadá v úvahu nástavce sundat, lze to udělat? to je železo, co je přilepený na magnetu že... no tak až jeden odejde, já věřím že ne tak druhej kuchnu.... a nezodpovězenou otázku odpovím

Příspěvky [41 až 42 z 42]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer s 12BR70

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£