Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer s 12BR70

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 42]

Re: Subwoofer s 12BR70

podle mě by deltě stačila aldaxí 100 do 8ohmů. ale pokud myslíš do budoucna tak to beru. ale do delty bych buď přez 100W nešel nebo jo, ale bál bych se toho...
jinak návrh na sub s deltou dělal v nějakým dredu hot.shot

Web

Re: Subwoofer s 12BR70

jo, v basreflexu by měla 200W zvládnout, ale samozřejmě se subsonicem na příslušné frekvenci...

(upravil leon 29. 1. 2008 8:09)

Re: Subwoofer s 12BR70

Chlapi ta Delta je 8 Ohm, a to 250 SPM ma na 8 Ohm tuším +- 170 W.
Ale ptal jsem se hlavně na zvukovou stránku.

Re: Subwoofer s 12BR70

Jaky menic byste mi doporucili? Chtel bych do nej investovat tak okolo 2 tisís.
Mam zesilovac Leach 200W. Jako aktivni vyhybku bych chtel pouzit http://ezk.cz/stavebnice_moduly/fnl7030_fnl7031.htm nebo http://www.svetelektro.com/clanky/vyhyb … u-221.html . Co si o tom myslite?

Re: Subwoofer s 12BR70

1.233: Já bych doporučil Beymu 12BR70.

wink

Re: Subwoofer s 12BR70

Tak, za tohle doporuceni to bude urcite chtit aspon trikrat otcenas a trikrat zdravas. Pockej, az to uvidi check. smile

Re: Subwoofer s 12BR70

Jeníku 370, nemohl bys mi tu 12BR70 od Checka blejsknout, celkem mně to zajímá.

Web

Re: Subwoofer s 12BR70

Jistě proč ne.Nevím jestli to stihnu dneska,páč nemám digitál,tak musim počkat na souseda až mi ho pučí,ale to by neměl být problém.Pak ti tu fotku pošlu na e-meila,ju?A nebo se zeptej Checka náhodou jestli jí nemá vyfocenou.

Web

Re: Subwoofer s 12BR70

Já ji mám myslim akorát ze předu. Je to ten střeďák. Pokud by tě snad napadlo přidávat ten magnet, tak kupovat ho pro todle repro jsou vyhozené peníze.
Jestli umravnit nějaký repro přidáváním magnetu, tak Peerlesse SLS12, 15, Selenium 15PW5 nebo Deltu 15LF.

Web

Re: Subwoofer s 12BR70

Zdravím vás přátelé ..  tak si to tu tak vesele jednoho krásného dopoledne čtu, a koukám žádná chvála.... he he co chcete za 1480 Kč ... já myslím že je to uplně skvělý, navíc TVM 312 je o několik stovek dražší a kvalita tohodle repra je taky uplně jinde než TVM, tím nic proti TVM.  Já mám osobně ted rozestavěný 90 litrový boxy právě s touhle beymou.... 37 Hz ladění bassreflexů 2 nátrubky průměr 105mm délka 32cm rovné části, následuje zaoblení až do průměru 130mm. v bedně jedna výztuha levo-pravá a zároven předozadní s výřezy a otvory. bedny 25mm MDF reproduktory jsem již rozhejbával na 20W zesilovači, ani nevím na jaký výkon myslím 5W při 15 Hz asi tak 20 hodin... k těmto boxům dodatečně budou vyrobeny střředovýškové části. zatím budou sloužit jako spodky k mým 2 pásmákám s TVM reproduktory... samozřejmostí je subsonický filtr na 35 Hz tak abych příliž netrápil repra velkými výchylkami koneckonců Mirulu mi poslal plugin do winampu takže subsonickej filtr mám softwarový.. až do té doby než se sestava oddělí od noutbuku, a půjde vedle televize..   tak to by bylo zatím asi vše přátelé smile

Re: Subwoofer s 12BR70

Vitku mohl by jsi mi prosím prozradit ten zázračný softwarový subsonic? Něco podobného by se mi hodilo smile.

Edit: R.i.d.d.i.c.k@seznam.cz

Re: Subwoofer s 12BR70

Jasně Martine pošlu na email smile

Edit: Martine pošli mi email smile
nějak to nemužu najít

Re: Subwoofer s 12BR70

a na chyna.cz@centrum.cz zaslat taky jednu kopii:-) díky

Web

Re: Subwoofer s 12BR70

Nejedná se náhodou o ten 250ti pásmový ekvalizér do WinAmpu? Také jej používám...

(upravil mirulu 18. 2. 2008 20:08)

Re: Subwoofer s 12BR70

ne, je to parametrický ekvalizer, několikrát jsem ho tady ukazoval, jako kvalitní ekvalizer neznám nic lepšího
http://img105.imageshack.us/img105/349/22568293cn8.th.png

jde zakomponovat po přidání jednoho pluginu pro podporu winamp DSP i do foobaru. Osobně jsem si teď navykl na foobar právě s tímto ekvalizerem a s asio výstupem. Nic lepšího jsem si nemohl přát smile

Web

Re: Subwoofer s 12BR70

jéje, posihfopit/electri-q smile
jeho VST verze je neocenitelný pomocník při masteringu... pochopili jste někdo, k čemu je režim "maximum phase" ?

Web

Re: Subwoofer s 12BR70

Nepochopil jsem režim maximum phase. Ale jako subsonik s oříznutím 30Hz to používám naprosto stejně jako mirulu, rovnám díry a kopce v charce a ještě v tom kopmenzuju bafflestep. Ale celkem to v analog režimu žere čas CPU.

Re: Subwoofer s 12BR70

S tim maximum phase taky nevim, záměrně používám starší verzi, kde ještě neni, nivá mi nějak nevoní dělá občas chyby, třeba při startu, když se neodklikne původní obrazovka, tak je vytížení cpu na 100% ale po odkliknutí to padá na minumum, nezpozoroval jsem rozdíl v přepínání režimů analog, digital, eco ....

Web

Re: Subwoofer s 12BR70

Hoši, i já prosím o ten ekvalizér.
mirrda@centrum.cz

(upravil check 20. 2. 2008 21:31)

Re: Subwoofer s 12BR70

Jsou nějaké fotky toho mého výplodu?
Jinak k dokonalosti celé hifi řady od Beymy chybí vypouklý pólový nástavec. Výrobní náklady by to určitě zvýšilo aspoň o 20%.

Web

Příspěvky [21 až 40 z 42]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer s 12BR70

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£