Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Teorie & praxe » Hledám zájemce o stavbu sluch. zes. na lampách

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: Hledám zájemce o stavbu sluch. zes. na lampách

Ahoj. Mám v krabicích pár elektronek, na půdě nějaké vraky radií. Chápu, že to potomci po nás vyhází, stejně tak, jako to my uděláme po svých rodičích. Tak kdyby tu byl nějaký zájem o spolupráci. Co konkrétně by se dalo využít, co mám hledat. Můžete jako SZ. Pozn: Zkoušel jsem si zakoupený sl. zes. se dvěma lampami, zvnějšku bylo výrobní provedení fantastické. A dokonce to hrálo. Úmyslně jsem to vrátil, stálo to 2500, to je moc. Odtud pochází inspirace.

(upravil pzwak 22. 12. 2022 13:56)

Re: Hledám zájemce o stavbu sluch. zes. na lampách

Záleží, k jakým sluchátkům to chceš a co od toho čekáš. Těch 2500,- je opravdu nízko nasazená laťka, kterou se slušnými polovodiči ve stejné ceně snadno přehraješ a klidně i levněji. Při tomto cenovém stropu jedině OTL, s výstupními trafy se na takovou cenu nedostaneš. Pokud sluchátka vysokoohmová, tak to budeš mít jednodušší, pokud nízkoohmová, jedna lampa na kanál je docela utopie, pokud to má být čistě lampové. Bylo tu několik koncepcí (Maras, Willi a další), tak se můžeš inspirovat. Dělat to za levno ale nestojí za námahu, výsledek bude horší než s násobně levnějšími polovodiči.

Web

Re: Hledám zájemce o stavbu sluch. zes. na lampách

pzwak napsal:

Záleží, k jakým sluchátkům to chceš a co od toho čekáš. Těch 2500,- je opravdu nízko nasazená laťka, kterou se slušnými polovodiči ve stejné ceně snadno přehraješ a klidně i levněji. Při tomto cenovém stropu jedině OTL, s výstupními trafy se na takovou cenu nedostaneš. Pokud sluchátka vysokoohmová, tak to budeš mít jednodušší, pokud nízkoohmová, jedna lampa na kanál je docela utopie, pokud to má být čistě lampové. Bylo tu několik koncepcí (Maras, Willi a další), tak se můžeš inspirovat. Dělat to za levno ale nestojí za námahu, výsledek bude horší než s násobně levnějšími polovodiči.

Admine, můžeš to smáznout. A děkuju za vysvětlení.

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Teorie & praxe » Hledám zájemce o stavbu sluch. zes. na lampách

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£