Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


[Zamknuto] (Stránka 42 z 61)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Federmann

  Stránky: ««« 1 ... 40 41 42 43 44 ... 61 »»»

RSS

Příspěvky [821 až 840 z 1,209]

Re: Zesilovač Federmann

Upřímně řečeno, čekal jsem větší hrůzu.

Web

Re: Zesilovač Federmann

2 opamp: Ondro, už jsi zkoušel napájení 2*35V a slibovaný výkon 125W? Jak moc se to při 45W hřeje?

Re: Zesilovač Federmann

Nezkoušel, Féďa změnil specifikace smile TIP je už jen poměrně realisticky na 2x25 smile

Chceš to poslat zpátky nebo to mám pustit do komplexní zátěže?

Web

Re: Zesilovač Federmann

Ondřeji, s TIPkama jsem udělal v roce  93-94 120 stereo konců 2x50 W do čtyř a většina slouží dodnes... smile

(upravil opamp 5. 12. 2007 22:38)

Re: Zesilovač Federmann

no dyť jo, ten Féďa s tím trafem dává cca 45W (2x25 jsem myslel napájení a to ještě přibližně).

Byl tam jeden nebo dva páry na kanál?

Web

Re: Zesilovač Federmann

Však jo, z dvojice BDV tahají soudruzi u Marshalla 50W do 4 a ze dvou párů 100W. Těm TIPkům je to ekvivalentní.

Web

Re: Zesilovač Federmann

Jen jeden, snímací transistor nalepený na jednom z nich. Byl to takovej lacinej konec, na všech pozicích byly jen bécéčka... Chodilo to skoro tak dobře jako 220, měl jsem proto s ním i navrženej jednodeskovej integráč pro Amáro, ale pak z toho nějak sešlo... smile

Re: Zesilovač Federmann

To je škoda. Věřím, že proti Féďovi by to byl mazec.

Nechcete to ještě oprášit?

Web

Re: Zesilovač Federmann

Dneska bych to udělal líp...ale co z toho ? lol

Re: Zesilovač Federmann

To je fakt... pár vděčných bastlířů by se našlo, ale finanční efekt by asi byl mizivej i kdybyste sám prodával desky...

Snad jenom pokud to máte připravený k publikování a nebyla by to žádná práce, tak by se to mohlo někde "vyvěsit" (tady na diyfans?). Dobrých zapojení je málo a diletanti z toho těží...

Web

Re: Zesilovač Federmann

Tak postavit si jeden kousek ze šuplíkových zásob jen tak pokusně ze zvědavosti. Alespoň bych se zase něco přiučil.

Re: Zesilovač Federmann

To bylo ještě v " předpočítačový " éře, čili nic nemám...negativ jsem dal P. Kompovi...

Re: Zesilovač Federmann

Jestli to máte aspoň na papíře a byl by zájem, tak bych to po večerech do toho orcadu nacpal smile

Web

Re: Zesilovač Federmann

Jsi hodnej, Ondřeji, ale opravdu kromě negativu už na to nemám nic...

Re: Zesilovač Federmann

To Opamp: myslim, ze by to bolo uplne zbytocne, ved podaktori tu kupili DPA s kompletnou dokumentaciou a plosakmi, stacilo len nakupit suciastky, ktore sa daju bez problemov nakupit, niesu tam ziadne specialne nedostupne kusy  a za pol roka takmer nikto nebol schopny sprevadzkovat tento zosik. Co by sa asi postavili, keby si museli dokonca aj plosak vyrobit a nielen suciastky zhanat.

Re: Zesilovač Federmann

Já osobně jsem neměl vůbec důvod nikam spěchat... Až teď, do soutěže lol

Re: Zesilovač Federmann

2 opamp: Ondro, poslat to zpátky nechci. Vyzkoušej různé komplexní zátěže:-) Ať víme, jak se to chová.

Re: Zesilovač Federmann

Máš čím měřit zkreslení ?

Web

Re: Zesilovač Federmann

Dotázek... Dalo by se nějak číst zkreslení z tikitálního paměťovýho škopku (Tektronix cojávim, nějakej 4anál), co umí FFT?

Re: Zesilovač Federmann

Ten tek má imho naprd převodník (rychlej ale ne moc přesnej). Spektrum umí ale tipuju že sotva pozná 1% THD.

Dole ve sklepě mají kluci nějaký AP ale měřej na něm jen odstupy a přeslechy. Netuším jestli to je nějaká okuchaná verze nebo by to umělo i THD a IMD. Můžu zjistit.

Web

Příspěvky [821 až 840 z 1,209]

  Stránky: ««« 1 ... 40 41 42 43 44 ... 61 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Federmann

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£