Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 8 z 8)

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » výhybka na Beymy 12BR70 + 2x 5M30 + T2030

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8

RSS

Příspěvky [141 až 147 z 147]

Re: výhybka na Beymy 12BR70 + 2x 5M30 + T2030

No tak si tam uděláš hory doly na charce no... a když bych takovýdle "PA" hifi chtěl pustit na svojí oblíbenou hlasitost (sice to nedělám často) tak shořej cívky a membrány opustěj koš. Kruť EQ jak chceš ale Bl to tomu nepřidá. Behringer má samý studeňáky a pouští především do basů šílenej bordel - zesilovače klipujou dřív než by měli, basáky lítaj jak splašený...

Re: výhybka na Beymy 12BR70 + 2x 5M30 + T2030

Chlapi, pls. mohl by mi někdo zjistit, odsimulovat do dělení na +- 500 Hz, co by tam mělo být za cívku, víceméně jak by měla vypadat
ta vyhybka celkově. Asi trochu větší oříšek. Ani by se nechtělo třeba Antoniovi, tomu se ani nechce poslední dobou na mé příspěvky¨
odpovídat, snad jsem se ho nijak nedotl.

Re: výhybka na Beymy 12BR70 + 2x 5M30 + T2030

Nema smysl cokoliv simulovat, pokud nemam zmerena data, na ktera se muzu spolehnout. Beyma merila jinak, Emi taky... Optimalne mereni jednotlivych repro (pasem - pokud je vic repro pro jedno pasmo) ve finalni ozvucnici. Tam uz se da predpokladat, ze to co naimuluju bude skutecne VELMI BLIZKO vysledku.
Jinak se musis spolehnout na vypoctenou fazi a kouzleni s predozadni pozici vyzarovacich rovin.

Re: výhybka na Beymy 12BR70 + 2x 5M30 + T2030

Poslední dobou to tu ani moc nečtu, natož ještě něco simulovat, a paskvily, co mi nejdou pod nos, už vůbec nehrozí... asi tak.

Re: výhybka na Beymy 12BR70 + 2x 5M30 + T2030

hot.shot: docela by me zajimalo, kdo a jak nejakym zpusobem promeril ten Behringer - pokud je to az tak spatny, tak by to melo jit zmerit. Ja jsem ten behringer nikdy nepouzival ani nemeril (prave z duvodu spolehlivosti mame driverackPA). Jen me to trochu zarazi, protoze Hubert ho meril a nic o takovem chovani nezjistil...

Re: výhybka na Beymy 12BR70 + 2x 5M30 + T2030

hanzs: Slyšel jsem to od několika lidí, sice lidi nakecaj věcí... ale věřím tomu.

Re: výhybka na Beymy 12BR70 + 2x 5M30 + T2030

hot.shot: no je otazka jestli to nevypustil jen jeden a ostatni to nepapouskuji... ja jsem mluvil s par lidma na akcich co ho meli a nestezovali si... ale zase na druhou stranu nevylucuju to. Byl by zajimavy slepy test mezi nekolika procesory...

Příspěvky [141 až 147 z 147]

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » výhybka na Beymy 12BR70 + 2x 5M30 + T2030

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£