Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Návrh mixážního pultu

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 23 z 23]

Re: Návrh mixážního pultu

Barte pokračuješ? Na bakalářku je to  pěkně velké sousto. Před lety jsem si pro své speciální potřeby vyvíjel a vyráběl minimalistický pult s požadavkem na výborný vstupní obvod a univerzální propojovatelnost. No, pokud jsi student tak tě to bude stát krom stovek a možná tisíců hodin studia a práce asi i hodiny a hodiny na brigoškách. Kvalita stojí a padá především na  potenciometrech a těch není málo. Podívej se kolik jeden takový stojí. Samozřejmě veškeré konektory aspoň Neutriky. Žádná láce. A slušnej operák na vstup pak dopadá se svou cenou ještě dobře.
Zrovna v konektorech, které jsem koupil běžné, jsem udělal chybu, tak něco málo z let zkušeností.

Web

Re: Návrh mixážního pultu

Ano pokračuji, je možné bakalářku měnit do konce prázdnin, ale s vedoucím práce mám vše domluvené a téma zamluvené. 
Pokud bude mít někdo chuť sdílet zkušenosti, budu jedině rád. Na druhou stranu, pokud jsem někdo hodlá napsat, jak něco nejde, tak budu vděčný když si tuto zkušenost nechá pro sebe, protože jsem asi dítě štěstěny a tyto slova moc nepoužívám.

Díky

Re: Návrh mixážního pultu

Napiš, co všechno to má umět /počet, typ a vlastnosti vstupů a výstupů, druh a rozsah korekcí a pomocného vybavení, indikace špiček, úrovně...prostě všecko/ a já Ti to nakreslím.

Web

Příspěvky [21 až 23 z 23]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Návrh mixážního pultu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£