(upravil Qwer 1. 5. 2013 22:58)

Téma: Global Equalizer

Zdravim

Poznate niekto daky globalny equalizer ktory ovplyvnuje globalne cely OS?

Nieco viac pasmove ako: http://karmafx.net/gfx/eq_full.jpg

Re: Global Equalizer

takový, který je v ovladačích zvukové karty..

Web

(upravil Qwer 3. 5. 2013 20:13)

Re: Global Equalizer

Moc si mi nepomohol

Re: Global Equalizer

Myslíš něco zcela koncového do čeho "hrají" všechny aplikace? To by mě taky zajímalo.

Re: Global Equalizer

Ano nieco ako Graphic Equalizer do foobar2000 Obr kde mam moznost nadstavenia sirsieho pasma. Len stym ze by equalizoval vystup zvuku z celeho OS ako youtube, movies, games a vlastne vsetky programy...

Re: Global Equalizer

buď by to musela být funkce OS, nebo nějaký plugin či nadstavba nad mixerem OS nebo v driverech.. nenapadá mě jak jednodušeji to řešit ve Windows..ale třeba to nějak jde..

Web

Re: Global Equalizer

Ve win to nejde, jediná možnost je napsat si něco mezi directsound a zvukovou kartou. Nebo použít virtuální zvukovej kabel. Tj napsat si virtuální zvukovku, nastavit jako výstupní zařízení, prohnat data přes DSP filtry a pak přes ASIO do zvukovky a ven. Přijde mi to naprosto zbytečné.

Re: Global Equalizer

Nebo si pořiď třeba 2x 31p externí EQ... takový DBX231 může posloužit docela dobře i na doma smile

Re: Global Equalizer

nebo zvukovku co má equalizér v driverech..pak je to pod windows mixerem a tudíž globálně pro všechny aplikace né ? smile dneska to má kde jakej xonar

Web

Re: Global Equalizer

Ano, to je případ kdy to je mezi zvukovou a DirectSound. Má to i každej realtek, ale ta kvalitka smile Osobně nemám vůbec potřebu vrtat do něčeho equalizérem. Stačí mi DSP ve foobaru, kde mám nějaký subsonic filtry kvůli některým vinyl ripům a resampler.