Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Schéma aktivní výhybky

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Schéma aktivní výhybky

Zdravím wink chtěl bych se zeptat,jestli nevíte o nějakém schématu aktivní výhybky pro subwoofer? Měla by obsahovat:přepínání fáze,volume,přeladitelný SUBfiltr. Chtěl bych to použít do PA subwooferu. Děkuji s pozdravem Lukáš

Re: Schéma aktivní výhybky

Ahoj, jednoznačně si sežeň modré amáro 1/2005, je tam perfektní článek od RNDr. Bohumila Sýkory.
Postavil jsem několik modifikací té výhybky ze strany 33, funguje naprosto perfektně.
Odpory se snaž udržet v jednotkách až desítkách kiloohmů.

No a nějaké praktické provedení najdeš třeba na stránkách firmy Rane...

http://rane.com/oldman.html

Re: Schéma aktivní výhybky

Ahoj,jo odkaz je dobrý,ale já jsem myslel aktivní výhybku něco jako třeba SUBjunior wink ale mrknu se na to amáro wink

Re: Schéma aktivní výhybky

2Lukyn : tvůj dotaz si zařadil do špatné kategorie, měl být v reproduktorových výhybkách. Použil jsi funkci hledání ? pokud ano, tak by si našel několikero témat, kde by si našel to co potřebuješ !  FilipAudio ti dal skvělý tip, pokud si ten článek pořádně prostuduješ, měl by si být schopen navrhnout filtry dle tvých požadavků. Když budeš hledat, najdeš sinclairem uveřejněné schéma jednoho subfiltru i tzv. bassboostem ( ekvalizer na nějakých 40 Hz ).

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Schéma aktivní výhybky

No špatné umístění.... Já měl zato,že je to aktivní,proto jsem to dal sem,kdyby to bylo pasivní tak bych to dal do rep.výhybek,no,mrknu se na to wink

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Schéma aktivní výhybky

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£