Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » reproduktor legacy

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 31 z 31]

Re: reproduktor legacy

jj máte prawdu smile pak bych do novýho repro zase musel vkládat další prachy a bylo by to ve finále ještě dražší...Takže teď bez ohledu na peníze co by jste mi poradili?

Re: reproduktor legacy

Zkus Selenium 12PW5. To je pro začátek slušnej reprák za necelý dva litry.

Re: reproduktor legacy

A co takle radči udělat klasickej bassreflex? Jak chceš dělat toho šneka? Od oka? Nebo podle nějakýho plánku? Na co to chceš?

Re: reproduktor legacy

mám na to program... A navíc jednou už sem šneka stavěl a maximální spokojenost!!

Re: reproduktor legacy

hot.shot má pravdu a simulovat šneka bez měření bych si taky netroufnul ale jak chceš.

Re: reproduktor legacy

jendou už sem ho stawěl pomocí toho samého programu taky s 12'' reprákem a absolut v pohodě čistej zvuk bez zkreslení!!!

Re: reproduktor legacy

Ono se může zdát že to hraje dobře ale...  Pokud si sám neumíš vybrat vhodný basák tak bych to vůbec nestavěl. Dej cenovej limit a já ti doporučim  nějakej basák a jaký laděný bedny k němu. A ještě si nenapsal k čemu ten sub chceš.

Re: reproduktor legacy

exnerkuba jaký máš program na zvukovod,když nepotřebuješ znát TS-parametry.Reproduktory z autohifi na to nejsou vhodné.

Re: reproduktor legacy

mno tak co by si doporučil k těm tak 2000kč +/- ?chci prostě něco aby to pořádně hrálo žádnou sra*ku ten šnek co sem mel mi dost vyhovoval jenže sem ho prodal sad

jiřikVH: já neřikám že ty parametry nepotřebuju znát a ptal sem se jen jestli s tím repro co sem sem na něj dával odkaz máte zkušenosti a jestli by jste mi ho doporučili

Re: reproduktor legacy

Já reagoval na tvoje tvrzení v příspěvku č.26

Re: reproduktor legacy

no 2000Kč moc není, použít se dá Eminence Delta 12LF, Selenium 12PW5. Ale uděláš líp když přitlačíš aspoň na Selenium 15PW5 (2500Kč) nebo ještě líp Eminence Kappa 15LF (2900Kč)

Příspěvky [21 až 31 z 31]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » reproduktor legacy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£