Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » reproduktor legacy

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 31]

Téma: reproduktor legacy

co na něj říkáte?hodil by se na šneka?

Re: reproduktor legacy

Samozřejmě jsou všichni jasnovidci a vědí o jaký typ jde. Z letmého pohledu mi to pšipadá jako autohifi šrot.

Re: reproduktor legacy

Možná Subaru smile

Web

Re: reproduktor legacy

Subaru legacy bych bral všetkými desiatimi, inováciu potrebujem ako soľ.

Web

Re: reproduktor legacy

Raději Imprezu.

Re: reproduktor legacy

Aj tú by som bral. Ale srdcovka je forester.

Web

Re: reproduktor legacy

jej mě se sem newložil link sad wšem se omlouvám sad http://www.tipa.eu/cz/produkt/05430324- … oucivkovy/ - to je on!!!

Re: reproduktor legacy

Parametre niesú?

Web

Re: reproduktor legacy

Tipa. To mluví za vše.

Web

Re: reproduktor legacy

jsou trochu dolejš stačí se mrknout wink jinak

Příkon: 400 W
Impedance: 2x 4 ohm
Kmitočet: 30-2700 Hz
Citlivost: 89 dB
Rozměry: prům. 305 / 142 mm

Re: reproduktor legacy

Zřejmě měl na mysli Thiele-Small parametry, cena a nějaké výkony a frekv. charakteristiky vycucané z prstu nejsou pro návrh ozvučnice nic platné.

Re: reproduktor legacy

Presne tak.

Web

Re: reproduktor legacy

no a to sou parametry jaký??? yikes

Re: reproduktor legacy

Jukni k akémukoľvek reproduktoru aspoň trochu solídnej značky. Nemusíš chodiť ďaleko, trebárs aj TVM.
http://www.tvm-valmez.cz/index.php?id=8 … amp;catg=1   Tie TS parametry čo sú uvedené tu v odkaze potrebujeme aj na tvoj reprák, ale pochybujem že niekde budú.

Web

Re: reproduktor legacy

to u toho mího repro fkt nebude sad já fkt newim..tak mi prosím poraďtě nějakej dobej reprák na šneka...nějakou tu 12'' co by nebyla moc drahá... já se šnekem nemám moc zkušeností..asi bude potřeba nějakej reprák co vydrží velkej tlak ale jinak fakt newim... poraďte prosím

Re: reproduktor legacy

pibi napsal:

Raději Imprezu.

A já bych zase radči Mišáka EVO X

Re: reproduktor legacy

>exnerkuba

   On by ti tu někdo jistě rád poradil ale obávám se že bys musel sáhnout trochu hlouběji do kapsy. A každopádně vynechat obchody s podřadným zbožím jako je Tipa nebo Hadex. Jsi k něčemu takovému ochotný? Pokud ne tak tě předem upozorňuji že spáchat cokoliv s reproduktorem tohoto typu je naprostá ztráta času a v neposlední řadě peněz. Pokud ano odměna v podobě dobře odvedené práce tě nemine .o)

A neodpustím si malou poznámku, snad to nebudeš brát ve zlém.
To je vážně takový problém napsat písmenko navíc (fakt x fkt)? O tom že věta obvykle začíná velkým písmenem a končí tečkou ani nemluvím. No nic, nejsme na jazykozpytném fóru, je to jen takové naťuknutí.

Re: reproduktor legacy

Náhodou, levné shit repro pro první začátečnické pokusy není až zas tak špatný nápad. Až shoří, nebude ho tolik škoda, jako nějakého drahého a dobrého PA repra...

Web

Re: reproduktor legacy

d-bobr: no já vidím shit repro trošku jinak - je to shit repro, a mělo by stát tak do tří stováků, a ne tisíc, nebo dokonce víc. Zahodit tisícovku, to je přece jen už napováženou. pokusy sou pokusy, ale prachy sou prachy. Malej MC Fun stojí pár korun.
sinclair to popsal velmi stručně ale přesně.

exnerkuba: viz Thales - Pokud chceš nějakýho funkčního šneka - nějaký definitivní řešení alespoň tak na rok nebo dýl, tak si počkej a našetři na něco lepšího, nejen že se to vyplatí, a bude to konečně reprák namísto sračky. Ale když se k tomu budeš rozumně chovat, tak narozdíl od toho šmejda přežije docela slušnou nálož a zahraje pěkně. Přece bys nerad aby za půl roku reprák prostě a jednoduše nehrál a tys netušil proč smile

Re: reproduktor legacy

Jaká škoda, že tyhle repráky většinou vydrží maximálně tak 1/5 příkonu a pak jdou srát lol

Příspěvky [1 až 20 z 31]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » reproduktor legacy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£