Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 44]

(upravil little 8. 2. 2013 21:55)

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

Izolačku na to. smile

A nezapomeň stáhnout 230V k signálu. big_smile

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

No vida, dneska jsem zrovna v práci měl s jedním cca 27 let stejnou diskuzi. Říkal jsem mu, dělej jak chceš, jak myslíš, ale Ty jsi mladý, silný, nezkušený a suverénní. Já jsem podle Tebe už starej, slabej a BLBEJ.

No asi jsem takový v něčem byl taky, ale tohle bych si nedovolil, páč bych "dostal po čuni".
To nese ta doba a rozhodně krapety pokory a trpělivosti by neuškodilo. Pokud něco chceš, musíš k tomu taky tak přistupovat. Takto Ti akorát každej NASERE.  HOWG !

hraji na Yamaha DX – SY a Kurzweil ARTIS

(upravil little 9. 2. 2013 1:36)

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

Ne všichni mladí jsou stejná hovada. Blbý je, že tyhle hovada to se svými ostrými lokty bohužel daleko dotáhnou. Ono v dnešní době obecně není důležitý co umíš, ale jak moc světově se dokážeš zatvářit.

Meteorit, chce to meteorit! smile

(upravil j.ferov 9. 2. 2013 2:04)

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

Chlapi ,presne tak.Jen mi dejte.Zabava je to nejdulezitejsi.Preji hezkou dobrou noc.(lajcicci):)
rf:myslim,ze uz mi nasral,a to dost.
little:ta izolacka se pouziva na co?Klidne si sni omotej snurky od bot.Chytracku.
Neni duvod,abyste se vmesovali do meho a mirovo reseni problemu.Vy mi vasima komentama nicim vyznamnym neprispejete.Akorat hazete prsa.
Pred nikym se neponizuj,pred nikym se nepovysuj.

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

j.ferov napsal:

Pred nikym se neponizuj,pred nikym se nepovysuj.

Tohle bych vystřihnul.
Jinak se j.ferov nezlob, ale nemám k tomu co říct big_smile mira se ti snažil pomoct, pokud ovšem neuznáš svou chybu, je to jen a jen tvůj problém. Neslušně řečeno si s tímhle arogantním jednáním vytři pr*el. lol

Web

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

1) Tu káblovačku přetahej, tohle je na nic a ani sám nevíš, co jsi kam zapojil. Taky ti nad takovým bordelem nikdo rozumný nic neporadí. Při tom zuřivém káblování jsi určitě na nějakou tu zemní smyčku zapomněl.
2) Vstupy musíš něčím zatížit, třeba odporem 10k - 100k proti zemi, když už tam nechceš dát regulaci vstupní úrovně.
3) To tavný lepidlo tam má nějakou funkci? Vypadá to dost hnusně.

A co se týče ponižování a povyšování, jsou lidi, kteří považují za ponížení akceptování vlastního omylu nebo cizího názoru. Říká se jim zmrdi.

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

j.ferov napsal:

neuc orla letat smile.
V zasuvce mam privedeny střední vodič a ten je propojeny s kolikem ochranym.

Na toho, kdo se živí jako elektrikář a měl by mít platnou 50-ku, fakt dost dobrý.
Jestli to tak máš fakt zapojený, jsi hovado. Nebo nedokážeš ani popsat, jak to je ve skutečnosti zapojený?

Nechte ho být, chce pomoct a chová se jako mladej sebevědomej blb znalostí nemaje. Tož ať si nabije hubu.

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

No já nevím, ale když jsi elektrikář, pouč co je to ten "tvůj" střední vodič. Nějak tvůj způsob "odborného elektrikářského" vyjadřování nechápu. Buď máš L, N, PE, - TN-S, nebo L, PEN- TN-C.
1. Když chceš odbornou radu, je třeba se odborně vyjadřovat, aby tomu taky ostatní rozuměli.
2. Když ti někdo řekne, že to máš blbě a v čem, je opravdu dost argantní odpovědět "neuč orla lítat"
3. Tak mávej křídlama pořádně orle, vzhledem k tvému přístupu se ti Zem až příliš rychle přibližuje.

Web

(upravil Hippo007 9. 2. 2013 12:13)

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

Když už teda vysvětluješ názvosloví vodičů, přidám i zapojení zásuvky. U sítě TN-C se přivádí vodič PEN do zásuvky nejprve na ochranný kolík a z něj teprve na pravou zdířku. Za každý jiný způsob zapojení by se měly lámat ruce.

(upravil pslava 9. 2. 2013 12:29)

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

Bohužel u nás na učňáku, to je asi před 6 lety  byl "střední vodič" zcela  běžný výraz kantorů.. Nedělalo jim ani problém učit nás o "nuláku", jako běžného výrazu smile

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

Bery:Mira vi vic jak to je popravde.Jeho snahu jsem mu ocenil v osobnich Zpravach a ne tady .

(upravil j.ferov 9. 2. 2013 13:16)

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

Hypo007:Ty si vazne hlupacek vid?Kdo tady psal neco o tom ze jsem tu elektriku zapojoval ja?Bydlím na starem cinzovnim byte,kde podle mne,si tu elektriku urcite predelaval kdo chtel a jak chtel..Jen proto,ze sem se oni zajimal a nahledl do ni,taky jsme napsal ,ze ji budu muset opravit ,tak jak ma byt ,jak ji bezne delame a zapojujeme.Pochopil Génie ???

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

pslava napsal:

Bohužel u nás na učňáku, to je asi před 6 lety  byl "střední vodič" zcela  běžný výraz kantorů.. Nedělalo jim ani problém učit nás o "nuláku", jako běžného výrazu smile

U Vas pred 6ti lety? No vidis,u nas to bylo pred 10 lety..Nazvoslovi jako stredni,nulovy vodic big_smile .Taky nechapu ze ti chlapy tady to neznaji.A jak teda tem vodicum rikate?Vim ze se furt neco v elektrikarine meni,ale tohle si myslim ze je klasika.

(upravil j.ferov 9. 2. 2013 13:36)

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

sagitarius:Chytremu pomoz,hlupakovi doloz big_smile

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

Pozor na pravidlo číslo 12

(upravil j.ferov 9. 2. 2013 13:41)

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

Gavim Milarr: Jo dikec za radu.Ta kablovacka ,to je jen zkusebni verze big_smile ,zjisteni zdali to vubec funguje.Zesiluje.Zda se ze ano,tak tu zurivou kablovacku-tebou suprovne receno:))) budu predelavat..To lepidlo tam mam proti pripadnemu uvolneni.Ta deska se zesilovacema jde do bedny se subwooferem.Ty vstupy zkusim upravit tema odporama jak radis.
A stim ponizovanim atd. si uz nelam hlavu.

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

jupiii big_smile .Tak vazeni pratele.Vsem Vam mooc diky za veskere snazeni s resenim problemu se vstupy a i castecne pro mne ocenitelne pouceni v oboru elektro,diky.
Problem se vstupy je vyresen a odstranen.Kdyby nekdo se zajimal o to ,cim to muze byt,tak dosel jsem na to vlastne nahodou..Rusilo me to trafo (spinane )od monitoru.Patrne levny polsky sunt,co ma nekvalitne provedenou filtraci a odruseni..Zemni smycky patrne v mem pripade nehraly vyznamnou roli,ale i pres to kabelaz upravim a usporadam.

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

Ano, jsem hlupáček, který si doma vždy upraví zapojení zásuvek tak, aby odpovídalo ČSN.
Život můj a mých bližních je mi dražší než ta hodinka mého času, kterou bych věnoval přepojení zásuvek, aby vyhovovala obecným zásadám zapojení a normám. Jestli je navíc rozvod v hliníku, je to ještě důležitější. Že se to zapojuje tak, jak jsem psal má svůj důvod, můžeš si popřemýšlet proč asi.

Názvosloví? Dnes jsou to fázový, nulový a ochranný vodič, viz článek

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

Ja s tebou vsak plne souhlasim,kdybych to vedel drive ,tak to mam v poradku uz davno,tu elektriku.Je to vsak este ve starem hliniku,takze pujde na scenu medeny drat.Ale este vetsi peklo je,ze nekde z krabic do zasuvek a do prepinacu jde normlane kus sitove snury trojlinky,to taky nechapu,a zamotane izolackou tu cernou starou.Tady se nekdo hold vyradil vice nez ja stim mim zesiloavcem.

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

tohle je fakt na ctrl+del celýho vlákna..

Příspěvky [21 až 40 z 44]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£