Téma: Větší objednávka cívek-množstevní sleva?

Zdravím.Moje objednávka prý do ES nedorazila takže mám možnost učinit novou objednávku.Chtěl jsem se proto zeptat (především Plzeňáků-Michal, Boramyr) jestli někdo neplánuje nákup nějakých součástek.Bylo by to (cenově výhodné) pro obě strany. smile

Re: Větší objednávka cívek-množstevní sleva?

Pozdě.

Re: Větší objednávka cívek-množstevní sleva?

To mi neříkej, že už nikdy nic nebudeš z ES kupovat... smile

Re: Větší objednávka cívek-množstevní sleva?

Fakt cívek?

Re: Větší objednávka cívek-množstevní sleva?

Nejen cívek, ale i ostatních součástek na výhybky.Ale to je jedno, vypadá to že objednávku budu muset učinit sám. smile

Re: Větší objednávka cívek-množstevní sleva?

taky nejaky budu brat, tak se kdyztak pak nejak dohodnem...

Re: Větší objednávka cívek-množstevní sleva?

Cívky bych potřeboval, zrovna tady nadávám, že nikde žádný nemají. Ale budu potřebovat teď asi jenom 2, a zbytek až za nejakej čas... Takže ze mě asi moc velkej kšeft nebude. A jaký dělají? Vzduchový?

Re: Větší objednávka cívek-množstevní sleva?

Prej všechny typy-vzduch, s ferit i se železnym jádrem.Údajně všechny velikosti. 2luikas:Až budeš chtít objednávat, tak mi  napiš na mejla.Díky

Re: Větší objednávka cívek-množstevní sleva?

ok

Re: Větší objednávka cívek-množstevní sleva?

2luikas: Jak to vypadá s tou objednávkou? Rád bych ji už příští týden uskutečnil...

Re: Větší objednávka cívek-množstevní sleva?

little: taky bych se připolil k objednávce. Potřebuji L C R

Re: Větší objednávka cívek-množstevní sleva?

OK, až se luikas ozve (jestli se teda vůbec ozve smile ) tak se nějak domluvíme přes ICQ a objednávku uskutečníme.

Re: Větší objednávka cívek-množstevní sleva?

nejspis bych to vzal, az kdyz budu mit repro zmereny, jestli to nevadi. nejspis to bude az v listopadu...