(upravil little 18. 9. 2007 13:15)

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

2antonio:  ? smile

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

little: ?

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

Mno, ale ta objednávka přeci ještě jde zrušit ne?Navíc mi ještě ani neodepsali což jsem ve své objednávce požadoval. smile

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

2antonio: MKP?

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

Prosimtě little nic už neruš, já si du vyzvednout oblíbený pytlík připravených součástek na výhybku dneska do elsoundu. Musel bys to rict o par dni driv, ja nemam smysl na to, abych vytusil, co zrovna kdo z fora kuti. smile

A ano, MKP - aspoň do výškové větve a s větší přesností. Počítej s tím, že kondy z ES budou na absolutně spodním konci tolerance. Takže 2.2uF v toleranci 10prc bude spis 2uF a tak.

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

Vzhledem k tomu, že cívky mají taky toleranci cca. 10prc tak bych to snad ani moc neřešil.A kondy ani rezistory jsem si u Elsoundu neobjednal-pouze několik málo cívek.Vlastně jsem v jejich ceníku ani takové součástky neviděl. smile

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

Mluvím o MKT kondenzátorech z ES Ostrava.

a nesmíš se tolik spoléhat na ceníky na netu. Telefon je mocná věc.

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

Nejlepší je mít kontakt přímo na skladníka v ES smile

(upravil check 4. 10. 2007 16:29)

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

Z elektrosoundu mi přišly vzduchové cívky 2,2mH vinuté 1,12mm drátem, deklarované jako 0,45Rdc. Kostra je 27,5*25*54 (výška*vnitřní*vnější průměr, čisté rozměry), drát až po okraj. Mají asi 320g jako celek. Je todle možné?
Od JKL sem měl 2,2mH 1,5drátem (měla by mít asi těch 0,45Ohmu), vážící přes 600g.

Web

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

http://img229.imageshack.us/img229/9774/tlmivka22jq1.th.png

(upravil check 4. 10. 2007 21:11)

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

Díky moc, mohl bys ještě udělat cívku s tím 1,12 drátem, 2,2mH, na kostře 27,5mm=šířka vinutí 25mm=vnitřní průměr? Pěkně prosím, prstíčkem hrabu smile.
Mě by zajímalo jestli třeba není přesycená ta špulka.

edit: dik, akorat to je zase jinej vnitrni prumer

Web

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

http://img223.imageshack.us/img223/2328/tlmivka112qe8.th.png

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

doporucim taky pana Klimenta, dela rychle (od objednavky po predani ubehlo cca 24h) a meri presne. jo a taky udela cele vyhybky

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

Mam dotaz na audio kondy od Conrada. Má někdo skušenost, jsou za tu cenu dobrý?

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

little, objednaval si uz ty civky? jestli ne tak se pridam, kdybych mel cekat na mereni menicu, tak bych ty bedny nemel ani na Vanoce... motaj i na jadro? potreboval bych totiz tak 2.5mH a ve vzduchu s prijatelnym odporem (tak 2mm drat) by byly moc drahy... s jadrem na takovejch 8, nebo vic A, aby se hned nepresytilo, je to do 2p... vemu trochu vetsi hodnoty a pak bych je odmotal.. krome tehle bych potreboval jeste 0.6mH vzduch, tak 1.25+mm dratem a 0.25mH, ty by stacily mozna i 0.8mm... samo kazdou hodnotu dvakrat...

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

2luikas: součástky jsem ještě neobjednával a to vzhledem k tomu, že jsem začal nový a mnohem důležitější projekt na obhajobu při praktické maturitě (malé dvoupásmovky). Proto budeš muset bohužel nějaký ten den či týden počkat, pokud ti ovšem tohle vadí, tak ti nikdo a nic nebrání v individuální objednávce bez mé účasti... smile

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

mengel252: co to je za program na vypocet tych cievok?

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

vpoho, me to neva
spis by me zajimalo, jakej by byl ten cenovej rozdil...

(upravil mengel252 22. 10. 2007 7:09)

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

tlumivka.exe od mr. S
ýkoru. bolo to tu viackrát.

Re: Kde sehnat součástky na výhybky?

Kde se dají v Brně sehnat vzduchové cívky (aby byly na skladě)? Předem děkuji.