Téma: Federmann

Hele federmann je zpět!
Co to, že od 2009 dlouho nic a nyní opět na diskuzi?
Žeby jej zase osvítilo a vymyslel nějaký převratný vynález v NF zesíkách?
už mi tu dlouho chyběl megawattový konec s wattovými trandy smile

Re: Federmann

Neprovokuj, chceš rozpoutat další katastrofu? smile Třeba se pan inženýr uklidnil...

Re: Federmann

Jo, ucejtil příležitost. Když se dva perou, třetí se směje...

Re: Federmann

Federmann sem má přístup už téměř rok. Bylo by fajn přestat s osočováním, odhodit předsudky a jednat trochu na úrovni, a ctít pravidlo níže, které spousta e-hrdinů ignoruje.

Chovej se slušně a neurážej druhé, nepiš to, co bys nedokázal druhému říci do očí.

Re: Federmann

Ale prd, jen si kopnul do mrtvoly. Co s tím Leošem teda? Diskuzi jste nám zamkli páni modrátoři tak kam psát. Já jsem pro řešení molotovým koktejlem.

Re: Federmann

Možná počkat u jeho nory a paf,vylézt jednou musí.

(upravil Dalča 2. 12. 2012 13:30)

Re: Federmann

No přiznám kus mé jízlivosti....
Jen by mne zajímalo, že před pár lety byl všude a pořád, na všecko měl svůj názor a pak jak by ho někdo zaříz.. tajemně zmizel a včil jen tak občas nějaký větička....
Tož mňa zajímalo, cožeto se stalo?

Little:
To není řešení.
Vím, je to blbý, ale je takovej jakej je.
Zkusil bych za použití všech legálních prostředků dostat z něj co u něj mám a zapomenout, že existuje.
Nezmění se, myslím.
Lecos dokáži pochopit, což neznamená že s tím souhlasím.

Re: Federmann

Pan Federmann nezmizel, jen nekecá na webu a maká.
Jen místo nejlepších zesilovačů na světě začal produkovat telefonní ústředny (nebo co to je) big_smile ...
http://www.federmann.cz/images/stories/Nf/HQQF/Final/1/HQQF_1.jpg

Re: Federmann

Ne, ne...HQQF 12vstupý předzesilovač http://www.federmann.cz/images/stories/Nf/HQQF/Final/1/HQQF_7.jpg

(upravil Sendy 2. 12. 2012 16:49)

Re: Federmann

Antonio, já jsem to asi nějak přehlédl, ale můžeš dát nějaký link na text, kde by se Federmann veřejně omluvil za své lži a pomluvy ? Doufám, že stejně tak ses zachoval vůči Checkovi a pokud možno ho pozveš k diskuzi.

Neber si to osobně, ale z určitých věcí je mi poněkud šoufl.

Web

(upravil right13 2. 12. 2012 16:51)

Re: Federmann

s tými budíkmi to vyzerá jak riadiaci modul pre stroj času ....keby to tam aspoň tak nebolo nahádzané bez ladu a skladu.... úplne nevkusné

Web

Re: Federmann

Sendy: Problém je v tom, že, jak sis jistě všiml, do spousty věcí se nepletu, jak je to opravdu s Federmannem nevím, o jakýchsi lžích a pomluvách už vůbec ne.

Re: Federmann

V tom případě dost nechápu, proč jsi ban odstranil, nebo jsi ho odstranil plošně všem dříve zabanovaným ?

Web

Re: Federmann

Ten ban byl zkrátka pro něj dočasný, detaily ti už nepovím. Rozhodně by bylo fajn, kdyby jsi přestal zasévat tu svou kyselou anti-F-náladu, kdykoli se on v diskuzi objeví, webu to neprospívá.

Re: Federmann

Ano, webu neprospívá, kdykoliv se tu on objeví, v tom máš pravdu. Ale je to tvůj web.

Proč jsi neodbanoval Checka, když jseš takový skautsky korektní ?

Web

Re: Federmann

To už jsem tu párkrát řešil, tak si to najdi, skaute.

Re: Federmann

Má někdo šajna na co je taková mašina dobrá?

Re: Federmann

Končím tady, buďto fedrzmrd nebo já. ahoj. Tohle je už antonio fakt moc.

Web

Re: Federmann

Na co je to dobré?
To je přeci jasné, více pruhů/vstupů - více Adidas ...

Jsem jeden z mála lidí, kteří měli možnost v klidu doma testovat originální finál pana F.
Pokud se někdo nudí, doporučuji prostudovat toto :
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … mp;start=0

Dopředu ale upozorňuji, že z hlediska hledání skutečného hifi je to ztráta času.
Já to sem píšu jen jako "varování příštím generacím" big_smile ...

Re: Federmann

Na co mi bude v Hifi 12 vstupů? Já mám na svojem zesilovači jen jeden vstup a to L a R smile