Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 20 z 32)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Výroba repro soustavy

  Stránky: ««« 1 ... 18 19 20 21 22 ... 32 »»»

RSS

Příspěvky [381 až 400 z 632]

Re: Výroba repro soustavy

Zaujímavé, vyzerá to ako sádrový blok.

Re: Výroba repro soustavy

To máš naprostou pravdu opravdu to teď vypadá jako ze sádry.

Re: Výroba repro soustavy

Když si představím to broušení, tak mám husí kůži   smile

Re: Výroba repro soustavy

No přeju ti, aby se to s časem nehýbalo a nepřiznalo. Co mám zkušenost s tupými spoji, tak se přiznají vždycky, i když jsou perfektně vybroušené, protože to prostě různě pracuje s vlhkostí a teplotou.
Vnitřek skříně bych vystříkal nějakým plničem nebo něčím, aby se zabránilo cestování vlhkosti konstrukcí.

Web

(upravil reta 13. 8. 2013 22:02)

Re: Výroba repro soustavy

No uvidíme zdali se ta žebra objeví. Ale s tím rizikem do toho jdu. Do vnitřku jsem silikonem přilepil 2 cm aku pěny. Ten silikon jsem použil jen pro jistotu jinak jak tady kdesi psal rotr pásy té pěny tam drží sami. Takže vnitřek prostoru pro basák je vymazán silikonem.

Edit: Teď bych potřeboval další radu. Zabuduji reproduktory a mám změřit impedanci středů a basů a to každých samostatně nebo mám ještě připojit výhybku a impedanci změřit až s tou výhybkou? Děkuji.

Re: Výroba repro soustavy

reta: Každý samostatně, budeš to přece pak měřit a navrhovat, ne? Kde by jsi vzal výhybku? Jinak impedance je to nejmenší, jestli to budeš měřit v REW, můžu pomoct.

Re: Výroba repro soustavy

Vyhybku jsem koupil jako set v té stavebnici.

Re: Výroba repro soustavy

Tak pak není co měřit, ne? Zapojíš, hraješ.

Re: Výroba repro soustavy

V to doufám. To měření by mělo sloužit kdyby snad výsledek s dodanou výhybkou byl neposlouchatelný. Ale to nepředpokládám.

Re: Výroba repro soustavy

http://s14.postimg.cc/dqoeqh0sh/bedny_15_8.jpg
Po černém plniči.

Re: Výroba repro soustavy

Se stříbrnejma reprákama to bude pěknej kus nábytku

Web

Re: Výroba repro soustavy

Člověče s tím stříbrem jsem nepočítal, samotná repra jsou matně černá.
Jak na to stříbro mi nenapadá a možná by to nebylo od věci.

Re: Výroba repro soustavy

Já vycházel z obrázku u prvního příspěvku a kdysi jsem od VISATONU  něco bral a měl jsem za to, že Classic 200 je osazenej AL200 - hliník + TI100 titan

Web

Re: Výroba repro soustavy

Tak to jsem špatně porozuměl. Já mám na mysli koš ale bembrány jsou u basů i středů stříbrný (hliník možná je to titan).

Re: Výroba repro soustavy

reta napsal:

V to doufám. To měření by mělo sloužit kdyby snad výsledek s dodanou výhybkou byl neposlouchatelný. Ale to nepředpokládám.

Stejně bych to oměřil, už jenom proto, žes nejspíš přesně nezachoval proporce čelní desky..nebo?

(upravil reta 15. 8. 2013 19:02)

Re: Výroba repro soustavy

Proporce přední desky jsou podle původního plánu jen dole pod BR přibylo 8 cm kam jsem schoval výhybku, tudíž je tam oněch 8 cm navíc. Jiné je to s ostatním tvarem tady nezůstal kámen na kameni a je to vše úplně jinak o proti původnímu (visatonu) výkresu. Až na objem ten jsem taky zachoval.

Re: Výroba repro soustavy

akú velkosť trysky používaš na ten plnič? je to velmi husté?

(upravil reta 15. 8. 2013 20:04)

Re: Výroba repro soustavy

Mám pistoli na tmel ta má trysku 2,5 mm. Tím jsem nanášel tmel. Na plnič jsem použil totéž ovšem tryska "uškrcena" cca na polovinu a plnič poměrně dost ředěný.  Tmel jsem ředil jen nepatrně, abych dosáhl malinko menší hustoty plniče tak jsem ho musel naředit víc. Alespoň ten můj plnič byl dost hustý. Na plnič je předepisována tryska 1,5 mm.

(upravil reta 21. 8. 2013 16:09)

Re: Výroba repro soustavy

Tak jsem to zase pošťouchnul.
http://s22.postimg.cc/bqt52l35d/lesk_repro.jpg
Tak a teď to měření to bude oříšek. Spíš OŘECH.
POŘÁD DOUFÁM, ŽE TO S ORIGO VYHYBKOU ŠPATNĚ HRÁT NEMŮŽE.

Re: Výroba repro soustavy

Fakt krásný, takhle lak to je přesně můj šálek kávy.
Ale není to škoda takový práce, když to hned budeš prodávat, až uslyšíš RpMi? tongue

Příspěvky [381 až 400 z 632]

  Stránky: ««« 1 ... 18 19 20 21 22 ... 32 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Výroba repro soustavy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£