Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Vzdálenost reproduktorů u dvoupásma

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Vzdálenost reproduktorů u dvoupásma

Jak daleko by od sebe měly být středobas a výšky? Konkrétně to bude dvoupásmo o objemu 16l s měniči Seas L18RNX a 27TBFC/G. Na webu jsem se dočetl několik rozdílných pouček...

Re: Vzdálenost reproduktorů u dvoupásma

Nejlíp funguje poučka "tak blízko, jak to jen jde", ale samozřejmě v souvislosti s výhybkou. Pokud už máš schéma výhybky, které hodláš dodržet, tak dodrž i rozmístění měničů (včetně předozadní pozice) pro které je ta hybka navržena.

Re: Vzdálenost reproduktorů u dvoupásma

Bendas:no presne na to som sa chcel spítať aj ja mám objednané rovnaké repráky smile
a akú máš plánuješ výhybku?? smile

Re: Vzdálenost reproduktorů u dvoupásma

No výhybku postavím zatím tu od Tonyho Gee(DD8mkII) , pak bedny nechám proměřit a zkusím se pustit do vlastní výhybky.

Re: Vzdálenost reproduktorů u dvoupásma

resp. tady můžeš chytnout inspiraci... Já si z DD MK8 postavim výhybku, boxy mam jiné, objem podobný

Re: Vzdálenost reproduktorů u dvoupásma

bendas: jestli mas stare L18 H1142 tak ano ale pokdu ne(napr. ty z madisoundu z USA ty jsou H1224) tak tonyho vyhybka je pro ne silne nevhodna. Pouzij pak radsi tu zaphovu ikdyz mas jiny box.

Re: Vzdálenost reproduktorů u dvoupásma

mám H1142, takže to bude OK. Pro první dojem to myslim bude bohatě stačit, pak bych zkusil bádat s výhybkou dále

Re: Vzdálenost reproduktorů u dvoupásma

souhlas smile az to pak zmeris a poladis si vyhybku podle sebe bude to zas uplne jinde smile na prvni tuk to ale bohate staci smile

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Vzdálenost reproduktorů u dvoupásma

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£