Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Asi se pustim do alespoň 100W zesilovače, ale...

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 24 z 24]

(upravil Kovas 21. 2. 2012 10:59)

Re: Asi se pustim do alespoň 100W zesilovače, ale...

Dohnalik: To bych řekl, že právě záleží. Některý dávají prostě málo toneru, některý zas tvoří nesouvislé pokrytí, asi je to o ceně tiskárny.
Danhard: DPS jsem neviděl, to je tak nahovno? To abych editoval příspěvek, nechci dávat špatnou radu...

Re: Asi se pustim do alespoň 100W zesilovače, ale...

Asi zase "někoho" budu zase srát,ale neřekl bych že to je až tak nahovno,není to úplně top návrh,ale deska je jednoduchá,snadno vyrobitelná,nemyslím že by až tak vadilo u desky cca 8x6cm že je výstupní šína přes celou desku,do signálové země jsou opřený blokovací kundíky z mínusové šíny a nadproudovky a zpětnovazební kundík,ten 680n blokovací snad taky zas takovej problém neudělá-cesta na desce je poměrně krátká,člili podle mě o nic zásadního nejde-myslím že zrovna tenhle modul je otestován v mnoha exemplářích a chodí v rámci možností tohohle zapojení dobře.:D

Re: Asi se pustim do alespoň 100W zesilovače, ale...

Postavil jsem 3 exempláře s originální deskou, všechny chodily dobře, na oscilu nebyly vidět ani žádné zákmity, obdélníčky taky pěkné. Šířka pásma do těch 120kHz. Hraje taktéž dobře...
Pískomil: kliďák doporučuju nastavit na 45-50mA, pochybuju, že u vyššího poznáš rozdíl a při 60mA už to topí jak svině.

(upravil tek 22. 2. 2012 23:00)

Re: Asi se pustim do alespoň 100W zesilovače, ale...

Deska po bližším rozboru  by šla udělat trochu jinak, ale stavěl jsem také UNI50 před časem na rychlo ve stereu podle originální  a taky žadný problém.  Mohu doporučit. A viděl jsem, jak ho postavil a oživil 12letý kluk .



A nezapomeň na ochrany cool

Příspěvky [21 až 24 z 24]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Asi se pustim do alespoň 100W zesilovače, ale...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£