Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 7 z 9)

Audioweb.cz » Reproduktory » 8BR40 nebo ARN-226?

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7 8 9 »»»

RSS

Příspěvky [121 až 140 z 171]

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Ježiš to není u mě doma... ale u Glatze v garáží .. Dneska se tam jde snad se to stihne dneska namalovat smile

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Nic se malovat nebude. už sem ti říkal že kitičky a broučky ti tam dělat nebudu. smile Bude se to natírat.

Web

(upravil Halen 1. 5. 2007 14:50)

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

No myslim si, ze 5cm od zadni steny uz neni OK u BR o prumeru 8cm. Za pripustnou vzdalenost bych bral prumer*1,5.

(upravil mirulu 1. 5. 2007 15:33)

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Ajajaj, v tom případě budu muset zkrátit ten BR, nebo mít přední desku 10cm smile
Ale má zaoblené hrany i vevnitř, tak by to nemuselo být až tak horký ne?
Nebo ho umístím do spod bedny a pude nahoru no. Ale to se mi nelíbí sad
V případě, že bych dal BR spod bedny, tak nožky by musely být asi jak vysoký?

Web

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

U Konce BR by neměly být pevné překážky do vzdálenosti průměru trubky, do vzdálenosti poloměru nesmí bejt ani žádný tlumení. A teď co s tim, když se například BR opírá o jednu vnitřní stěnu?

Web

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Takže 8cm nožičky, To bude huuuumus.

Web

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Stačí do poloměru.

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Noo to by teda šlo. 4 cm, To ohulim a bedna ulítne. smile To nepotřebuju ani odhmotňovací nožky, když se to nadlehčuje smile

Web

(upravil check 1. 5. 2007 20:58)

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Pokuď se dobře pamatuju, tak to je opravdu ten průměr. Těď už nevim od koho byla ta knížka. Když budeš mít BR dospodu na 4cm nožkách, tak prach budeš utírat pootočením volume smile.

edit: držim tlamu

Web

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Velky Bobo napsal:

Vlivu stěn či podlahy není třeba se obávat, pokud je za vyústěním volný prostor do vzdálenosti aspoň poloměru nátrubku (u obdélníkového zhruba do poloviny úhlopříčky).

(upravil mirulu 1. 5. 2007 20:54)

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

V tom případě ho můžu dát i zepředu jak jsem původně chtěl smile Přecejenom 4 cm nožky neni to pravý ořechový smile

Ted mi napadlo. Když bude teda zepředu, ale pude kousek nad podlahou, tak to taky vadí? Dám pod něj tlumení, tím pádem bude jakoby ležet na podlaze.

Web

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Zdar, dneska mi došly beymy a GTCčka. Vůbec se mi nelíbí ta pěna na těch 8BR40. Navíc je nějaká menší a u děr na sebe nenavazuje a je tam vždy mezera, čímž se ďoura ještě zvětší. Zatim sem je odlepil, že je přilepim znova a natáhnu je trochu, aby ta mezera zanikla. Zjistil sem nemilou věc. Na jednom repru byl kousek gumového závěsu uvolněný. Tak sem ho podmázl silikonem a přilepil zpět ke koši. Snad to bude držet.

Nemá někdo tip, jak zlepšit deign tý beymy? Nechci gril ale. Vyrobit takovej železnej kroužek by bylo ideální, ale kdo to bude dělat z takový tyče a pak ještě ubírat takovýho vnitřního materiálu. Tak něco jiného nikdo nedělal u těchhle repráků? Tu pěnu má většina rerpáků od Beymy.

Web

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Blboost.. To je to nejhorší, co můžeš udělat - dát br zepředu. a od vyústění poloměr, takže taky nesmí ležet na zemi smile

(upravil check 4. 5. 2007 18:12)

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Někdo si nechal vyfrezovat hníkovej rámeček. Ono by stačilo z plechu, ale sám to na koleně asi pěkně neuděláš. Kdybys to řešil, tak dej vědět - přidal bych se, rámeček u 12BR70 by se mi líbil. Třeba černej elox smile.

k tomu BR v předu

Web

(upravil mirulu 4. 5. 2007 18:28)

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Kluci já sem se přecejenom rozhodl nechat tu beymu v uzavřence, tam kam patří, s vented bych musel ségře do věže přidat subsonic, což neni moc reálný. S tim rámečkem. Někdo ho už má na 10BR60 tady na fóru. Má i fotky. Je to v sekci jak tam každej ukazuje na čem hraje.

todle sem našel na netu:
http://sluzby.slando.cz/praha/674954.html
co si o tom myslíte? Mam jim napsat?

Web

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Jestli máš věž, tak na BR tuplem ser... DF to má mrňavej. Když tomu dáš tenčí dráty tak to bude dunět i bez BR big_smile

nově založená firma přijme zakázky na cnc frézky malích i velkých sérií.Nabýzíme velice krátký dodací termíny a bezkonkurenční cenu.na níže uvedenej e-mail můžete zaslat vaší dokumentaci, na kterou vám obratem odpovíme a vypočítáme vám podle ní cenu a přiblyžnej termín dodání biftek.biftek@seznam.cz

To psal nějakej magor.

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Taky sem koukal no. Nějakej Ynteligent smile

Napíšu mu maila. Jestli odepíše, a ceny budou slušný, tak bych do toho možná šel, ale potřebovalo by to víc lidí, uvidíme

Web

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Blbost si dělat něco od takovýho vola. A jestli jo, tak jen osobně a nechat si před tim ukázat nějaký výrobky...

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

jj je pražák, tak bych za nim zajel a zjistil bych co je zač. Zas tak naivní nejsem, abych na všechno skočil.

Web

(upravil Karlos 4. 5. 2007 19:32)

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Ještě k tomu odlepenému závěsu nemohl se odlepit tím jak si odlepoval tu pěnu? smile Jako já teda nic proti tobě nemám ale nechápu proč to teď tak řešíš si neviděl ten repro předtím na fotce? smile

Příspěvky [121 až 140 z 171]

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7 8 9 »»»

Audioweb.cz » Reproduktory » 8BR40 nebo ARN-226?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£