Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 7)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Leach 4.5

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 7 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 133]

Re: Zesilovač Leach 4.5

Profík je strýc. Pracoval v Praze ve VÚST Tesla. Taky něco postavil. Ale doba možná pokročila, je tomu už víc jak 25 let. EZK je asi jen ten soft start. Rád bych ho koupil a měl už něco slušnějšího. smile

Re: Zesilovač Leach 4.5

Ahoj
No bohužel doba pokročila,já bych v tomto případě věřil spíše Berymu.Jinak takový slušně postavený Leach smete komerční sračky do 20K levou zadní.Já myslím že se s Berym slušně dohodneš,to záleží jen na tobě.Jinak je to skutečně damping cena.

Re: Zesilovač Leach 4.5

bubu: Dobře děkuju. Mě se to totiž jen zdálo podezřele levný a já mám štěstí na to, koupit něco, co mi střelí pod rukama. Proto se snažím trošku ujistit, že dělám dobře? Zítra už tedy bude asi můj smile

Re: Zesilovač Leach 4.5

Nikdo to za tu cenu co jsem nabízel nechtěl vzít a jelikož peníze jsou potřeba šel jsem postupně s cenou dolu.
Jinak tedy doplním že filtrace je tam 40mF/kanál, tedy 20mF na jednu větev napájení... smile

Na ten zesilovač už mi prostě nezbyl čas, tak jsem to nechal být tak jak to je.

Web

Re: Zesilovač Leach 4.5

Ahoj
Na jednu věc musím ale upozornit,pokud jsi v el. amater.Ten zesík nemá regulaci hlasitosti alespoň Bery to tam píše.Né že by to vadilo,ale chce to nějaký předzesilovač.Nebo to regulovat v počítači-pozor,už se mi stalo že se soft nastavil jak se mu zachtělo a poslal na výstup max výkon.
Pro mně nepodstatná věc pro někoho problém.Ale i tak je to myslím super kup.

(upravil Thomas 9. 10. 2011 21:32)

Re: Zesilovač Leach 4.5

Bubu
Bery   Tak a bude to tu ofiko smile O předzesu jsem taky do budoucna přemýšlel. Nějaké doporučení??? smile
          Jinak jestli to správně chápu, mám si vždy před zapnutím zkontrolovat, jakou mám v compu na přehrávači hlasitost? Abych to nenechal na plný perdy a neutrhlo mi to repráky?

Ale ten komp stejně není dobrej zdroj signálu že? Jsou tam prý dost ruchy :|

Re: Zesilovač Leach 4.5

Ano smile

Web

Re: Zesilovač Leach 4.5

Ahoj
No záleží jaký komp a hlavně jaká zvukovka.S dobrým zařízením se dostaneš na úroveň vyšší střední třídy tedy zařízení za cca.30K.A to se vyplatí.

Re: Zesilovač Leach 4.5

No bohužel jsou to starý křápy a nebo ještě možnost z discmana. Ještě mám mini systém panasonic, ale to taky nebude žádná kvalita asi hmm  Dokoupím na vaše doporučení zde až něco časem smile

Re: Zesilovač Leach 4.5

Odkud berete originalni součástky na Leacha?

Re: Zesilovač Leach 4.5

Kompletní sada je v Aldaxu za 500 kč... Je tam vše kromě koncáků.

Web

Re: Zesilovač Leach 4.5

Pěkné, asi se do toho příští víkend pustím, nebudu mít co dělat smile Zkusím zatím jeden kanál a pokud se mi bude líbit, postavím i druhý.

Re: Zesilovač Leach 4.5

Vasi napsal:

... Len bych doporučoval udělat DPS, kde jsou tranzistory přímo na desce ...

http://s4.postimg.cc/besea9wzd/1389_superleach_1.jpg http://s4.postimg.cc/y4rj39g6x/1389_superleach_2.jpg

Re: Zesilovač Leach 4.5

Tak a je to tady! Je to moje!  smile  Dnes jsem koupil speakony, velký jacky, dodělal nožičky, napájel jacky, na druhé straně cinche a jedem s medem! Hraje to jak šlak smile Jsem velmi spokojen! Až mám trochu hrůzu z toho výkonu. Přeci jen na doma je to až až, ale mám dobré sousedy. Ještě mě čeká regulace hlasitosti se kterou si asi budu muset vzhledem k 1cm tlustému přednímu panelu trošičku pohrát.
Vypínač udělám vzadu, nebudu to hyzdit.
Bery: Myslíš že by bylo vhodné to ještě ukostřit a dát tomu na těch 220 pojistku? Jinak když to bude šlapat jak má ( v to doufám) nechám si na něj od kamaráda udělat nápis  ... Marshall Leach Amplifier by Bery. Jestli je to dobře anglicky teda? smile

Re: Zesilovač Leach 4.5

Nekostři to, použij jen vypínač, tkerý odpojí oba vodiče. Když to ukostříš, může to způsobit zemní smyčku.

Re: Zesilovač Leach 4.5

Ahoj
Primár trafa by měl byt jištěn pojistkou vždy.

Re: Zesilovač Leach 4.5

Dohnalik:
Bubu:                 Ahoj. Takže nekostřit, ale dát pojistku???  Díky smile

Re: Zesilovač Leach 4.5

Ano.

Re: Zesilovač Leach 4.5

Dohnalik: Ještě jednou abych to přesně pochopil.   
               " Vypínač, který odpojí oba vodiče" To jest tedy jak modrej tak černej že? smile

Re: Zesilovač Leach 4.5

Thomasi,já bych čistě ze zdravotních důvodů (přeci nechceš dostat ránu od kastle!) rozhodně přikostřil. Nikdy nevíš co se stane a až se ti dostane na kastli fáze,auuu uui 

Vzhledem ke zmíněným obavám ze zemní smyčky použij na to ukostření 35A kostku,spoj jí + a -  a fousy pro vstup zapoj jedním koncem na eurozásuvku a druhým koncem na kostru zesilovače. Bezpečnostní podmínka se tím splní a zemní smyčka eliminuje. Alespoň já to tak řeším.

Příspěvky [21 až 40 z 133]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 7 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Leach 4.5

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£