Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » ktore stereo repro z tychto?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

Téma: ktore stereo repro z tychto?

Chcem kupit stereo reproduktory, ale neviem vybrat z tychto troch : Jamo S 606, JBL E80 alebo Magnat Monitor Supreme 2000.
Urcite z tychto si kupim volaktore, takze prosim nepiste ze su to jake spatne bedny:) Len mi prosim poradte ze ktore su asi z nich najlepsie, mam rad dynamicke basy smile
DIKY smile)

Re: ktore stereo repro z tychto?

nápověda: Koupil by sis auto na doporučení neznámého člověka, bez toho, že by ses v něm sám projel?

Re: ktore stereo repro z tychto?

Hanzi

Velice špatný příklad, hodně lidí to takhle klidně udělá a pak se diví a diví a diví.

Re: ktore stereo repro z tychto?

gabeez: Mrkni do bazaru,poměr cena/výkon bude určo lepší než u novátorů......

Re: ktore stereo repro z tychto?

nevím co je to za přesně za JAMO. ale mívali jsme 4 krát vrch + 2 sub boxy + aktivni vyhybky(original JAMO PA soustava). a bylo to velice slušné ozvučení na disku i ven sneslo to nálož i hluché frajery. . akorat trochu cenově nedostupné mělo to asi 10let a prodali jsme to za 40t.

tady ty bedny co to píšeš se mi zdaj strašně hluchý. třeba to JBL 91dB?! to abys měl k tomu svářečku.

ja bych se díval na zisk a cenu nebo navstivil nějakej Velkej obchodak kde si je muzes poslechnout. zaleží co je tvoje priorita. výkon kvalita zvuku cena?

Re: ktore stereo repro z tychto?

ale ved on nechce PA.
citlivosť 91dB je velmi dobry udaj pri HiFi, byvaju aj 87dB a menej...

Web

(upravil T3sman 27. 8. 2011 14:23)

Re: ktore stereo repro z tychto?

.

Re: ktore stereo repro z tychto?

To by mě taky zajímalo lol  ,protože Napster050 má pravdu,pro pa je ještě 91dB i málo,ale u Hifi beden je to slušná citlivost,já mám třeba bedny s citlivostí 86dB.:D

Re: ktore stereo repro z tychto?

abych pravdu řekl nevím co jde dnes trendem. Ale měl jsem 3 pásmovou HIFI soustavu od pionéru s pasivně přeladitelnou vyhybkou na každém repro z DE. a např basový reproduktor byl 94 dB výškač nevím ale vypadal že daleko víc. tudíš celá bedna musel mít víc.. než 94 dB. Jestli bych přemyšlel o bedně 86dB tak bych si koupil něco s měniči od tesly. Hraje to pěkně. ale znovu musíš mit svářečku víc jak 100W na doma.

Re: ktore stereo repro z tychto?

Ale prdlajs.....je to úplně jinak......a tomu co píše výrobce na štítku bedny nevěř,navíc citlivost se nesčítá....mrkni na nějaký pořádný bedny,jak jsou na tom s citlivostí. A to rozhodně nemám doma svářečku,abych si poslechl hodně nahlas svou oblíbenou skladbu i na bednách s citlivostí 86dB.

Re: ktore stereo repro z tychto?

moje budky maj 84dB citlivost a s zesilovačem 2x45watt s tím bořím panelák takže bych to tak nehrotil.  jinak 2000kč je opravdu dost málo a doporučil bych buď koupit nějaké bazarovky a nebo si přišetřit. a doporučuju  http://www.hifiopava.cz/ataxservice/esh … produktory (cena za pár) http://www.hifiopava.cz/ataxservice/esh … y-Toba-224 (cena za kus) Sice to není hifi ale s normalním zesilovačem a nejlepe slušnější zvukovkou či cd přehrávačem se odtrhneš od PC bedýnek, šumítek Genisusu apod ..

Re: ktore stereo repro z tychto?

T3sman: hlavné je, že sa tomu rozumieš ty... nauč nás teda ako to je.

Web

Re: ktore stereo repro z tychto?

máte pravdu, oaspravedlňujem sa dnes som trochu mimo

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » ktore stereo repro z tychto?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£