Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer [TVM ARN 6618]

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Subwoofer [TVM ARN 6618]

Prajem dobrý večer.

Našiel som tento projekt http://audioweb.cz/vase-babakus1.htm a rozhodol som sa ho zrealizovať, ale mám malý problém. Keď to všetko poskladám a pustím, hrá to, ale čudne, absolútne nepočuť basy. Akonáhle položím prst na reprák, hra tak ako má, môžem tam dať hocičo, proste to trochu pritlačiť, 1-3 mm. Taktiež to robi, aj keď vymontujem jeden reprák, neodpojím, len ho vyberiem z bedni, čiže je tam otvor, vtedy to hra celkom slušne, tak ako by som si to predstavoval.

Kde je problém? vedeli by ste mi poradiť? bedňa je kratšia o 2 cm, obitá mäkkou penou, asi 2 cm hrubou, nieje z drevotriesky, neviem, ako sa vola ten materiál, je to čelo zo starej postele, pevne, hrubé 2,2 cm.

Za skorú odpoveď vopred ďakujem...

Kefas

Re: Subwoofer [TVM ARN 6618]

Nemáš ty ARNka zapojené v opačné fázi?

Web

(upravil The_P 2. 5. 2011 20:10)

Re: Subwoofer [TVM ARN 6618]

A nemas jeden omylem prepolovany, takze se jejich ak. tlak uspesne navzajem 'vyrusi'?

EDIT: Ah, rychlejsi - nj, nez ja neco napisu wink

Re: Subwoofer [TVM ARN 6618]

Odpovím na otázku intela a The_P za Kefase sám. Určitě má, že ano Kefasi...?  smile Krásný školní příklad. Přehoď dráty k jednomu reprodktoru a uvidíš. Teda uslyšíš. smile

Re: Subwoofer [TVM ARN 6618]

big_smile Ďakujem, ani som nečakal, že to bude také jednoduché... ešte raz vďaka...

Re: Subwoofer [TVM ARN 6618]

Tak schválně? Jak to hraje teď? smile

Re: Subwoofer [TVM ARN 6618]

Mne postačujúco... Aspoň je trochu cítiť, že je bedňa osadená basovými reproduktormi... alebo ti to mam nahrať??? big_smile

Porovnal by som to so sluchátkami, tie väčšie myslím, nie tie do uší. Keď ich máš len tak nasadené, alebo keď si ich pritlačíš, zvuk je krajší, citlivejší, má väčší rozsah, živší, alebo neviem ako to nazvať... smile

Re: Subwoofer [TVM ARN 6618]

Nahrávat mi to fakt nemusíš, vím přesně jak to umí hrát lol Myslel jsem to spíš tak, jestli to splnilo tvá očekávání wink

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer [TVM ARN 6618]

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£