Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Nejvhodnější umístění reproduktoru

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Nejvhodnější umístění reproduktoru

Zdravim pánové. Můj dotaz se týká umístění basového boxu ve voze Peugeot 406 Break. Vím, že mi asi přesnou odpověď nikdo neřekne, ale i tak. Je vhodnější umístit reproduktor v boxu směrem na kufr, do boku a nebo vzhůru směrem k platu?

Re: Nejvhodnější umístění reproduktoru

Nejvhodnější umístění je klasicky směrem na kufr. Stejně budeš muset box uchytit.

Web

(upravil bhm1 27. 3. 2011 18:39)

Re: Nejvhodnější umístění reproduktoru

uchycení je vyřešeno ať dám reproduktor kam chci... Proč je to nejlepší proti kufru? Jen skrz využití odrazu od kufru?

Re: Nejvhodnější umístění reproduktoru

To je můj názor. Takhle to má snad většína lidí např. http://audioweb.cz/vase-autosub.htm

Web

Re: Nejvhodnější umístění reproduktoru

IMO se nevyhneš zkoušení, ladění a nastavování tak jako tak. Kupříkladu já udělal v pátek zajímavou zkušenost. Mám kombíka, sub v kufru pod podlahou. Místo rezervy, uzavřenej, něco přes 20l, 10" měnič. V podlaze vyříznutý otvor osazený mřížkou. Hraje to v mezích kvality reproduktoru a zesilovače. Zkusil jsem vyndat box z pod podlahy a dal ho do kufru, tedy posunutí reproduktoru o nějakých 18cm výš a něco málo stranou, žádná změna směru. Po této změně hrál sub o něco později než zbytek sestavy a bylo to dost nepříjemné.

Re: Nejvhodnější umístění reproduktoru

Kritik - to, že to tak má více lidí neznamená, že je to nejlepší wink

Re: Nejvhodnější umístění reproduktoru

Nejvhodnější neznamená nejlepší  wink Myslel jsem to tak, že reprák bude umístěn v boxu tak jak ho má většina (klasicky). To jestli box dáš tak či onak je na Tobě.

Web

Re: Nejvhodnější umístění reproduktoru

Já bych to klidně odsimuloval, ale prostředí auta je dost komplikované... hmm

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Nejvhodnější umístění reproduktoru

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£