Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Jak zapojit repro z auta

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Jak zapojit repro z auta

Ahoj, doufám že mě neukamenujete. Mám takový hloupý dotaz smile Mám doma reproduktory z auta- 2x basový a 2x výškový. A napadlo mě udělat si k nim ozvučnice a používat je jako repro k PC. Jenže nevím jak je zapojit... někde jsem se dočetl že je potřeba audio výhybky pro ty výškové reproduktory. Poradili byste mi prosim? Nejde mi o nějaký super kvalitní zvuk, stačí aby hráli lépe než ty plastové chrastitka co tu mám smile

Re: Jak zapojit repro z auta

To víš, že tě neukamenujou. Ale odpovědi se tady taky moc nedočkáš asi.:D Páč jestli tomu vůbec nerozumíš, je to na dýl. Mrkni tady na webu napřed na tu teorii, něco si pročti a pak uvidíš. Já v tom taky tápu, proto jsem tu, v koutku pro začátečníky smile

Re: Jak zapojit repro z auta

tak jsem zjistil, že k tomu potřebuju nějaký zesilovač. bez toho to pc neutáhne...

Re: Jak zapojit repro z auta

Tak to je ale samozřejmost. To jsem myslel, že máš smile To tě to vyjde draho jestli doma nějakej starej nevyšťouráš. Nebo jestli máš třeba nějakou starší věž, které už třeba odešla mechanika nebo CDéčko, můžeš jí použít taky. Takhle jsem to udělal já.

Re: Jak zapojit repro z auta

Kdo si hraje nezlobí uui Nějaký bedýnky by z toho upíchnout asi šly. Třeba nějak takhle: http://www.youtube.com/watch?v=xtx-z8m0 … re=related Otázka je, jestli to má smysl. IMHO nemá, ale nějak začít musíš. Největší problém je ta vyhybka. Když jsi ty repra tahal ven, tak nebyl před výškáčem aspoň kondík? Takovej černej pidiváleček. Další věc je budka. Na bassreflex (roura co fouká) rovnou zapomeň. V úvahu přichází jen uzavřenka nebo otevřená. Rozměry, respektive objem jsou čistě na tobě. Při citlivosti autorepráků je zesilovač nutnost. Možná by pomohla fotka a rozměry repráků, vo co vůbec kráčí. Píšeš: nejde mi o nějaký super kvalitní zvuk, stačí aby hráli lépe než ty plastové chrastitka co tu mám.... Aby jsi nebyl nakonec zklamanej po tom všem snažení wink

Re: Jak zapojit repro z auta

"Kdo si hraje nezlobí" Já si hraju furt a poslouchám akorát keci, že jsou všude dráty, ustříhaný konce dvoulinky, nic nehraje nebo to zase hraje moc nahlas, kdo to má pořád luxovat atd. big_smile
Bedýnky by upíchnout šly, ale jde o to, kolik na to má nebo co má k dispozici. A věřím, že by vyrobil lepší mrmlátka než co tam teď má.  cool

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Jak zapojit repro z auta

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£