Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » jakou a jak velkou ozvučnici?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [16]

Téma: jakou a jak velkou ozvučnici?

Dobry den mam tento subwoofer: http://www.kb-audio.nl/subwoofers/woofe … -rood.html
jakou mam zvolit ozvučnici? a hlavně jak by měla byt velka atd. předem dik za odpovědi

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

cca 35-40L uzavřenku
nejsou k tomu parametry ( těžko říct )

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

no pravě.... vyrobce nic neudava
tk asi budu muset skoušet.... a s bassreflexem by to nešlo?

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

Zkus si udělat s BR a pak ho zkoušej ucpávat, jedno bude hrát lépe wink.

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

no ale pořat nevim jaky oběm chtělo by to aspoň pžibližne (třeba větši ať se da zmenšovat) tady v 1 članku je napsane pro pruměr 25cm je 40-70l asi bude nejlepši ta uzavřena když neznam parametry....

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

no podle fotky vypadá že to má pěkný magnet ale na druhou stranu co je to za magnet big_smile a podle fotky dělat ozvučnici - no je to na dvě věci !!

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

tak ja nevim napiš co mam změřit nebo co (měřici přistroje nemam a zatim ani zesik ale kamoš se v tom docela vyzna ale ne ve stavbě) nebo to mam navotit z několika stran?

(upravil Lojzek 12. 2. 2011 13:19)

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

ne, skus prolézt internet a najít nějaké parametry, nebo se domluv tady s někdym v tvém okolí aď ti změří ten reprák.. Bude to nejlepší...

(upravil KocuR 12. 2. 2011 17:14)

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

To repro vyzerá na riadnu sračku - malý magnet, debilne vzorovaná membrana, ešte debilnejšie vzorovaný plechový kôš a cena ktorá to všetko len podčiarkuje. Aj keby ti ho niekto zmeral tak zistíš že to má Qts okolo 0,6 (možno viac), takže jedine uzavretá.

(upravil kamikaze 12. 2. 2011 22:39)

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

no ono sem si ho taky nevybiral ja a ta membrana je takova protože se davaji většinou do aut..... magnet je podle mě dost velky (jestli chceš tak ti pošlu fotku) dneska sem ho skoušel na nějakem zesiku a hraje slušně až na to že při niši frekvenci v něm něco drnči

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

Pokud ho chceš do auta, dal bych ho do cca 25L uzavřených a hotovo. Pokud domů, zkusil bych litrů 35, ale pořád bez BR.

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

no bude domu a asi bude v objemu 39l  v poměru stran  0.62:1:1.62 tajže o rozměrech 34cm   21cm 55cm ale ještě nevim jestli to tak bude... stejně časem chci pořidit něco kvalitniho jen mě štve že v něm něco drnči ale až bude v bedně tak třeba nemusi...

(upravil Jarous 13. 2. 2011 19:12)

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

Myslíš takovouhle ozvučnici ? smile http://shop.oploceni-ploty-zahrada.cz/s … 30_393.jpg
Pomiň, ale při pohledu na ten reprák, to ve mně silně cuká..., že patří přesně tam !
Tonda promine a klidně smaže, ale musel jsem.

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

Jarous, jo, jedna z možností.
Taky to může být free-air typ s velkým Qts.

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

big_smile dobra ozvučnice.
nechce se mi načist link toho repraku..
a " OBĚM " ??? ... to snad ne...

Re: jakou a jak velkou ozvučnici?

to z toho shopu vypada solidně...... kolik stoji? bo meme jenom plechovou big_smile

Příspěvky [16]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » jakou a jak velkou ozvučnici?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£