Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 9 z 11)

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Výběr levného zesilvoače/receiveru?

  Stránky: ««« 1 ... 7 8 9 10 11 »»»

RSS

Příspěvky [161 až 180 z 206]

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Bude tam nějaká závada smile Dělají to oba kanály?

Proč nepokračuješ zde? http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=12549&p=7

Web

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Pardon, nemohl jsem ten thread najít. Dotaz: Je radiátor vždy 100% uzemněný? Co by eventuelně mohlo odejít v případě, že to hraje tak málo a skrčí?

(upravil sinclair 28. 1. 2011 16:07)

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Podle servisního manuálu a osazení je to pěkně stará mrdka. Má to elektronický přepínač vstupů a diskrétní konce, jestli to dělají oba dva kanály, je závada někde vpředu. Obávám se, že z toho integrovaného osazení vyjma NJM2068 už dneska nic neseženeš, takže ti doporučuju to vrátit. Mohou tam být i poškozené koncové stupně nízkou impedancí, nebo něco v napájení předku, to ale samozřejmě sám nespravíš.
Jak kdy, někdy bývá chladič ukostřený, někdy ne.
Pokud nechceš absolvovat anabázi s prodejcem, nebo Aukrem, tak mi to pošli, já Ti to spravím. Podle dvojfetů na vstupech konců by to mohlo mít slušný zvuk. A jsem schopen to upravit tak, aby zesilovač mohl pracovat i do 4 ohmů.

Web

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Já si myslím, že ten zesilovač není ve sto procentním pořádku. Takže ano, prodávající tě nejspíš napálil, pokud psal, že je zesilovač OK. No nejlepší bude když jej svěříš do oborných rukou.
Bez patřičného vybavení nemá smysl v tom vrtat.

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Je možné, že ten chlap nábojem z rukou třeba při balení udělal ve FET tranzistorech trhlinu? Dělají to oba kanály

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Viz příspěvek 5.

Web

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Velice nepravděpodobné. Taky takový zesilovač by byl jinak k niičemu. Leda že bych se jich dotkl rukou ale pochybuju že by je odpravil, Jedině kdyby byly vypájené, pak by je nábojem moh poškodit. Ale přes kastli horko těžko.

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Nechci to zbytečně otevírat, ale přes mřížku vidím, že se chladič očividně krabice dotýká, protože chladič a krabice jsou spolu spojeny.
Přijde mi divný, že by o té poruše ale věděl, má 501 pozitivních komentářů.

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Chladič se kastle dotýkat může a musí, protože je zespodu k té kastli přišroubován.
Už to proboha přestaň řešit, buď to vrať, nebo to nechej opravit, ale furt tady o tom nemel.

Web

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

OK na kolik by vyšla oprava Sinclaire?

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Drobné upozornění k pokusu o reklamaci na AUKRO - v popisu aukce nebylo o tom, že je zesilovač funkční, ani slovo.

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Drobné upozornění, pán mi odepsal, že mu mám zesilovač poslat zpátky a on mi pošle peníze. Na funkčnost jsem se ho ptal sám v e-mailu. Pokud není o funkčnosti nic psáno, bere se tak, že je věc 100% funkční.

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

OK, vidím, že máš bohaté zkušenosti na Aukro

(upravil sinclair 28. 1. 2011 16:48)

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Tak mu to pošli zpátky, nebo pokud o ten zesilovač vysloveně stojíš, tak mi ho pošli. Pokud půjde opravit, může to stát pár kaček, pokud nepůjde, pošlu ti ho zpátky a ty ho následně pošleš pánovi, který ti vrátí peníze. Kolik vůbec stál?

Web

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

A jaký ty osobně sincaire máš na tento zesilovač názor? Má cenu to opravovat nebo bude lepší mu to poslat a koupit třeba AZS 222 nebo 223?

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Mohl by hrát o dost líp, než jakékoliv AZSko.

Web

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Pánové omlouvám se za čas strávený tímto tématem, ale můj bratr je takovej ******************* když si připojil sluchátka, tak povytáhl konektor, proto to skrčelo. Když jsem zapojil starý repráky, problém byl stejnej kouknu na konektor a teď tohle. Jdu ho zničit! big_smile

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

A já to zejtra smažu.

Web

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Ještě jeden dotaz, nevíte v čem by mohl být problém proč nejede ekvalizér?

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Takže zesilovač už jede, ale nejede ekvalizér. Máš ho vůbec zapnutej?

Web

Příspěvky [161 až 180 z 206]

  Stránky: ««« 1 ... 7 8 9 10 11 »»»

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£