Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 10 z 11)

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Výběr levného zesilvoače/receiveru?

  Stránky: ««« 1 ... 8 9 10 11 »»»

RSS

Příspěvky [181 až 200 z 206]

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

trapnej dotaz big_smile jak se to dělá? Mám tam jen tlačítko defeat a loudness s volbou ON/OFF.

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Že by defeat? smile

Web

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Jsem měl Defeat ON a nejelo to říkám si to už snad není možný, zmáčknu Defeat off a všude to duní! big_smile Mám dost věcí na tom zesilovači obráceně, třeba ovladač hlasitosti jede přesně na opačnou stranu sad

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

"defeat " znamená VYPNUTÉ korekce, a to vždy smile

Pokud Ti jede obráceně volume tak přehoď drátky co vedou od motorku potenciometru do desky smile

Leoši vydrž, je to prča smile

Web

(upravil sinclair 28. 1. 2011 18:09)

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Ondro smaž to hned..
Je to Dual a je tam určitě posuvnej regulátor hlasitosti. Ten blbec je schopnej na logaritmickým potenciometru s odbočkou přehazovat dráty...

Web

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

big_smile až bude přiležitost k otevření a to svolení od vás dostanu, nafotím a pak se domluvíme smile mimochodem zesilovač hraje jak víno big_smile

Co by se na tomto zesilovači dalo vylepšit aby to hrálo "lépe"? Jak dostat z plošných spojů nánosy prachu aniž bych cokoliv poškodil? Vysavač bude takovéto nánosy odstraňovat jen těžko...

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

dejte mu už BANána, dyť je to tragický, mele a mele a mele píčoviny

Web

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Na banana to neni, spis to soupnete na smetak. Zasnu jak jsou podobne kvalitni vlakna dlouhy...

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Pořád tady jen opakujete dokola mě, odpovězte aspoň na dotaz jak co nejšetrněji dostat nalepené nánosy prachu, prosím.

(upravil Hippo007 29. 1. 2011 10:54)

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Je to tragedie, Pedro94 založil 6 threatů o pičovinách, z nichž většina se tu už 100x omílala jinde. Na banána to není, on za to nemůže, že je takovej a když se tu najdou tací, kteří mu smysluplně oodspovídají místo toho, aby ho odkázali na hledání odspovědí na své otázky na fóru ...
Taky se přimlouvám za smeťák.
EDIT: nejlépe kompresorem - silným proudem stlačeného vzduchu, nebo slabá náhrada je vysavačem s pomocí štětečku, kterým budeš ometat prach

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Na čistenie plošákov používam obyčajný štetec.Pozor však na statickú elektrinu vždy sa treba vybiť aj predmet ktorým šmatráš do plošáku.Ak je ten prach nalepený tak vyčistiť liehom a zubnou kefkou. smile

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Není lepší uzemnit se po dobu práce se zesilovačem? Asi zkusím ten kompresor.

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

K tomu nahláseniu príspevku a sprostým slovám - INAK TO NEJDE!!!
Verím, že všetko, čo sa tu pýtaš, by si tu aj našiel. Keby sa chcelo, a samozrejme, pokiaľ to nie sú priblblé otázky...
Vedomostí o zosíkoch mám pomerne málo, no viem zhruba čo a ako, no nedovolím si púšťať sa do úprav a opráv, hlavne keď mám jeden lepší multimeter a to je tak všetko. A naučiť sa to nedá tak, že povedzte mi čo vymeniť a ja to vymením...

Web

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Tak to je super, moderátor fóra schvaluje sprostá slova, nakonec tady skončíme jak v nějakým prasečáku....

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Jestli se tomu divíš tak jsi fakt blb.

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Hod to do vany, vysprchuj teplou vodou, přidej jar.. Pak tak týden sušit..(v dnešním počasí)

Web

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

ha ha ha, velmi vtipné...

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

pedro94: Už ti někdy spadl mobil třeba do vany ? 
A víš, že když ho důkladně vysušíš můžeš ho rozchodit ?

Ty toho vopravdu moc nevíš

Web

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Voltíku, někdy přítomnost baterky v zaplém mobilu zhatí všechny snahy o resuscitaci.
Dá se i jak píše reeb, ale pak je problém s vysušením trafa.

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Hippo007: Jo jo určitě, taky píšu "můžeš " smile

Web

Příspěvky [181 až 200 z 206]

  Stránky: ««« 1 ... 8 9 10 11 »»»

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£