(upravil Nepér 16. 12. 2010 17:19)

Téma: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Řekněme, že do konce roku potřebuju mít na faktuře nějakou elektroniku za cca 10 000,- , chtěl bych si pořídit nějaké sloupové reprosoustavy do místnosti velikosti panelákového obýváku (bedýnky fungující v malém pokojíku s postelí a psacím stolem to zvukem, respektive nízkými kmitočty, nezaplní). Nedávno jsem zahlédl test na iDnes:
http://technet.idnes.cz/test-reprosoust … rcury%20V4
Co si o tom myslíte? Mám se tím řídit? Nebo si za těch 10t mám koupit něco úplně jiného?

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Já bych za ty prachy koupil něco jinýho. Ono když od týto ceny odečteš všechny marže, reklamu a dopravu, tak se dostaneš na cenu za kterou nekoupíš ani dřevo na ty bedny. To si za ty prachy kup z bazáče nějakej starší zesík a na bedny si přidej..

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Já bych to zase tak černě neviděl... Nebude to bůh ví co, ale naprosto odsouzeníhodný to určitě nebude. Mraky lidí by z takových bednýnek bylo "na větvi". Cantony se mi líbí:)

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Z obchodu bych si nekoupil žádné bedny. Z těch co tam jsou, se mi líbí Xavian.

Web

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

taky bych šel do Xavů, když už něco co je v tom testu.

Web

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Jak jinak, neraďte mu stavbu, když se vyjadřuje jasně... jinak já bych omrknul ELAC, když už kupovat.

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Nepér napsal:

....Co si o tom myslíte? Mám se tím řídit? Nebo si za těch 10t mám koupit něco úplně jiného?

Panečku to je dotaz! Když si přečteš oslavný článek o Grossovi, Langrovi, Grebeníčkovi, Řebíčkovi a Paroubkovi taky budeš mít potřebu tomu věřit?

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Hm, tak co jinýho za desítku? ...
Foťák mám, počítač taky, navigaci taky big_smile

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

A co tak kouknout po bazarech po nejakem sluznem DIY? Myslim, ze za tech deset tam urcite neco bude.

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Vzal bych tyhle: http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=193387#p193387 cena je víc než slušná wink.

Web

(upravil Xhibit 17. 12. 2010 11:55)

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Nepér napsal:

Řekněme, že do konce roku potřebuju mít na faktuře nějakou elektroniku za cca 10 000,-

Není požadavek trochu jiný? Nikdo z těch tipů co sem dáváte mu asi fakturu nevystaví.. Koupil bych taky něco jiného a repro bral z druhé ruky. Za ty prachy v nových věcech to prostě hrát nebude..

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Kdyby chtěl, do daní si nacpe i bazarový, když na to udělaj smlouvu....

Web

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Ty bedny co prodává Alexej, budou za ty peníze perfektní.

Web

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

to bezpochyby. navíc jsou úplně zadarmo

Web

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Jinak některá hifi studia dávají dost výrazné slevy na tzv. ležáky (bedny co tam jen tak stojí vystavená déle než dva roky...

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Jo, tak ty bedýnky od Alexeje bych bral i bez faktury, na fakturu si koupim něco jinýho... Hned mu jdu napsat smile

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

dobře děláš

Web

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Leč původní problém to stejně neřeší big_smile

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Ale hlavně... ladí mi to k nábytku... mimo jiné

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak- … 7669_n.jpg

Re: Jaké sloupy okolo 10t? Test na iDnes?

Ty jsou moc pěkné.

Web