Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » kazdej hraje inak

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: kazdej hraje inak

postavil jsme si svoje první bedny, jedná se o osazení podle ars 1054.. ale mám problém pustil jsem do nich 30hz, a kazdej bass hrál inak, jeden víc, druhé míň... může to být tlumícím materiálem v bedně?

Re: kazdej hraje inak

Jenom taková hloupá otázka. Zkoušel jsi prohodit bedny mezi sebou? Aby jsi vyloučil vliv zesilovače a všeho před ním.

Re: kazdej hraje inak

Toho může být víc, čím to je .... v bedně zapojené basáky jeden se správnou, druhý s obrácenou fází / zapojený protifázově na zesilovač / basáky rúzně staré a tudíž i různě hrající / nakonec i různý tlumení bedny může mít trochu vliv
Jak píše babakus, nejprve zkus prohodit bedny mezi sebou a pak i prohodit + a - přívod u jedné bedny.

Re: kazdej hraje inak

vyhybky jsem dělál sám a ohled na přepolováni jsem bral, dokonce jsem to i kontroloval

Re: kazdej hraje inak

je to zesikem kluci, díky moc... ted jsem to přepoloval a hraje to vic na jinšim basu...  je možný že to tak dělá jen v nižších kmitočtech nebo v celém pásmu?

(upravil Hippo007 7. 12. 2010 23:08)

Re: kazdej hraje inak

co je to za zesilovač? Jestli má na výstupu kondík, může být v kanále co hraje tišeji se sníženou kapacitou - vyschlej.

Re: kazdej hraje inak

kenwood KA-660D

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » kazdej hraje inak

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£