Re: Koncovka výfuku

Skoro ses trefil, suma průměrů výfukových koncovek + délka penisu majitele = 22cm  smile

Web

Re: Koncovka výfuku

Sendy ... takové Porsche Cayenne musí podle tvého vzorce vlastnit pouze holka ... big_smile

http://s4.postimg.cc/dtfogynuh/1389_porsche_cayenne.jpg

Re: Koncovka výfuku

To víš, takový fáro toho umí kompenzovat... big_smile

Web

Re: Koncovka výfuku

jo,to teda, dva a pol tony kovu s 500 koňmi pod kapotou dokáže vykompenzovať hoooodne veľa

Web

Re: Koncovka výfuku

To je ale německej hums fuj!

Web

Re: Koncovka výfuku

jo , Cayenne sa im moc nepodaril . Zato taká BMW Z4 alebo BMW M 3,5,6 smile

Web

Re: Koncovka výfuku

Ja bych tak nejasal http://pjanda.blog.autorevue.cz/bmw-130 … t-legendu/ Ale na M1 cekam se sevrenym zadkem, treba se premuzou a bude to schopny, mrstny, lehky sportacek...

Re: Koncovka výfuku

Chlapci, chlapci... Zrovna jsem se nedavno dohodnul na kompletni vyrobe vyfuku na sveho mezka. Dva tlumice, specificke vedeni (asi 3x zahnuta roura) a pozor, ted to prijde - ORIGINALNI A PUVODNI koncovka vyfuku... Nuda, co? smile

Zorg: podivny vysledek vyhledavani na google. smile 5. misto. smile
http://www.google.cz/images?hl=cs&b … p;gs_rfai=

Re: Koncovka výfuku

jaká nuda ? týmto pyčotuningom v podobe odkvapovej rúry miesto výfuku vôbec nefandím .

Web

Re: Koncovka výfuku

Kdyz uz je tu takova plodna debata, chtel bych se zcela vazne diskutujicich zeptat: Jaky vliv ma na moment, vykon, chod a vubec chovani motoru vyfukovy system? Ovsem nemyslim cely system, tam je to jasne, jde mi jenom o tu cast za katalyzatory. Roura - tlumic - roura - tlumic - koncovka.
Nebavime se ted o nejakem dragsteru, nebo W12, ale o klasickem atm benzinovem motoru V6.

Re: Koncovka výfuku

Velký? smile

Re: Koncovka výfuku

michal: to čumím teda, jak se to tam dostalo lol
Jinak máš teda kopii originálu nebo jak to udělal?
Myslím si, že u benálu má výfuk vliv velký, proto ti tleskám, pokuds našel někoho, kdo ti udělal custom a spočítal ho, aby fungoval >= originál.

Re: Koncovka výfuku

Když neplníš "turbem" musíš plnit "vejfukem" smile

Re: Koncovka výfuku

Takže i na turbobenzín to má vliv malej jako u turbodieselu, čili rozhodně menší než u atmosféry, a pak stačí prakticky jen roura od svodů dozadu s co nejmenším odporem?

Re: Koncovka výfuku

... ladění výfukové soustavy pro sériové auto bez jakýchkoliv jiných úprav (tím nemyslím spojlery a polepy big_smile) prakticky nemá význam, pouze je tak zaděláno na problémy na technické kontrole pro nadměrnou hlučnost ...

... jinak je to jako s laděním výhybky ... naladit rezonanci výfukové soustavy tak, aby příznivě fungovala v pásmu otáček mezi maximy točivého momentu a nejvyššího výkonu ...

Re: Koncovka výfuku

Chceš snad naznačit, že mojí Fabii Junior chromový laďák Remus a originální samolepka "No Fear" na zadním skle překrytým racingovým křídlem nepřidá 20% (přes 7kW) výkonu? lol

Já samozřejmě myslím, aby ty úpravy nezadusil zbytečně výfuk. Ideál si představuju hlučný jako originál s funkčním propustnějším katem smile

Re: Koncovka výfuku

... ladění výfuku je až druhý level ... zvýšení výkonu auta bych začal od motoru, ale nesmí to mít motor HaŤŤaPku ... wink

Zorgu - samolepka upozorňující za tebou jedoucí, že se tě nemusí bát (nahrazující dříve používanou "Začátečník") a nedejbože křídlo uui je level tři big_smile ...

Re: Koncovka výfuku

Ale já nemyslím haťapku, já myslel pokrokový motor 1.0 8V SOHC (AUC) lol

Myslím už relativně solidní motor a úpravy, pro představu takový průměr: 1.8T (AUQ) kolem 300k. Taky to pak chce takovou péči jako u atmosféry?

Re: Koncovka výfuku

Ještě se chci zeptat, jak mám připojit zesilovač na originální autorádio? nemám SW výstup. hmm půjde to nějak?

(upravil Lukáš33 23. 9. 2010 20:34)

Re: Koncovka výfuku

A normální výstup na cinchy tam máš?

Copak už jste od výfuka došly k turbu?
Nelam  si s tím hlavu,já mám taky "laďák" a technická v poho.Jen si sebou vemeš na jednu rouru špunt.