Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Stavba sloupových reproduktorů

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Stavba sloupových reproduktorů

Zdravím,
Chtěl bych si postavit své vlastní reprobedny k domácímu kinu. Chci 2x sloupové repráky kde bude výšky , středy a bass a 1x centrál. Bohužel nevím jak se počíta litáž, jak se počítají rozměry a oddělení repráků atd. Prostě absolutní blbec big_smile pár reprosoustav sem dělal do aut ale nikdy reprobedny do bytu. Mohli by jste mi poradit nějaký program kterej mi spočíta rozměry nebo tak? díky

Re: Stavba sloupových reproduktorů

Prejdi si projekty na stránke - http://audioweb.cz/index.htm
Napíš, aký máš rozpočet, no keďže píšeš, že si laik, tak bude najlepšie, aby si okopíroval nejaký projekt, ktorý sa ti zapáči. Dosiahneš tak najlepší výsledok. Návrh výhybky a bedne nie je sranda, ak to má byť počúvateľné.

Web

Re: Stavba sloupových reproduktorů

Jo projekty se mi libi .. ale bez rozmeru to nepostavím .. třeba se mi líbí ten poslední projekt ale bez toho abych k tomu měl podrobný plán na postavení to nikdy nebude hrát tak jak má...

Re: Stavba sloupových reproduktorů

Schválně se koukni na ten projekt znovu a najdeš tam vše potřebné wink

Re: Stavba sloupových reproduktorů

Ktorý myslíš tým posledným? Toto? http://audioweb.cz/vase-mirulu5.htm
Lebo ak áno, nie je posledný, skús kliknúť vľavo hore na DIY PROJEKTY a ukáže sa ti menu kde máš spústu ďalších projektov smile

Web

Re: Stavba sloupových reproduktorů

Spis se mi jedna o nějaký návod .. pode kterého bych to mohl postavit ..
Jeste by me zajmalo jak se dela zapusteni repraku aby byl stejne z hranou?

(upravil zuki 24. 8. 2010 15:41)

Re: Stavba sloupových reproduktorů

Jde to nejjednodušeji frézou... Někde si to tu najdi. Mám dojem, že tu někdo popisoval postup.

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Stavba sloupových reproduktorů

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£