Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Poslech Zlín a okolí

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 21]

(upravil drd 3. 10. 2011 14:06)

Téma: Poslech Zlín a okolí

Najde se zde někdo z Brna, Zlína a jeho okolí, kdo by byl ochotný mi předvést svou techniku ?

edit:

A o co mi jde ?  Rád si poslechnu sestavu na které doma hrajete. Je jedno jestli to bude hotový výrobek nebo vaše vlastní konstrukce. Rozhodně by to neměl být bastl z kdejakého šrotu, ale vše zhruba na úrovni Tesly a výš.

edit2:

Co můžu nabídnout:   

1. NTB s E-MU 0404, JVC player
2. DRC (stavba)
3. SPV 100, DPA330 (stavba)
4. Tesla 1pf06708, 3p Monacor 10/7/1 (pistole)

edit 3:

Zmenšuji okruh na Zlín a okolí.

Web

Re: Poslech Zlín a okolí

Záleží o co ti vlastně de. Něco z flaškostrojů bych někam vyvezl ukázat, pokud bude k dispozici místnost a bedny. Nejlépe Uh. Brod a okolí. Šlo by se domluvit i ve Veletinách kde je uvedené k dispozici, já to mám za humny.
Mě osobně by zajímal názor publika na mé výtvory.

Re: Poslech Zlín a okolí

Ahoj, děkuji za nabídku. Mohl bys ještě prosím upřesnit o jaké konstrukce se konkrétně jedná ?


A to se tady už nenajde nikdo jiný ?

Web

Re: Poslech Zlín a okolí

Některé konstrukce průběžně oznamuji v https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=10337&p=2, vznikají další, sada hotových preampů už je dávno v regále... Prostě samé flašky

Re: Poslech Zlín a okolí

No me by urcite zajimal poslech nejakeho toho flaskostroje,neslysel jsem jeste zadny,vsichni o tom jenom basni smile. Ja muzu nabidnout k porovnani DPA380,Zlin a okoli neni problem.Otazka spis termin,zesik je momentalne v rekonstrukci po puvodnim majiteli,casu malo tak ze to jeste chvili potrva nez ho prestavim k obrazu svemu.

(upravil drd 21. 5. 2010 23:27)

Re: Poslech Zlín a okolí

Měl jsem představu, že toto bude poslech techniky /celého řetezce/, na které daný člověk poslouchá. Ale nebráním se i akci, kde se sejde více komponentů stejného druhu.

Pánové, byl by u vás možný ten první způsob ?
Na společný poslech nabízíte pouze zesilovače, ale co reprosoustavy ? Já sám vlastním Tesly 1pf06708 a na pistoleho projekt mám pouze materiál, takže asi težko něčím přispěju. Proto se taky víc kloním k prvnímu způsobu.

Přiznám se, že jsem čekal větší odezvu. Je tady dost z vás, kteří máte jako bydliště - Brno, Zlín nebo jeho okolní obce. Nevím jesti to je nezájmem, nedostatkem času, nevyhovujícím řetezcem, nenalezení tématu nebo neznalost mé osoby - tedy nedůvěra vní.
Zakládal jsem toto téma záměrně, jelikož si myslím, že je důležité si něco poslechnout a nejenom se neustále babrat s harware.

Web

Re: Poslech Zlín a okolí

Z mé strany se hlásím jen k potřebě nechat si pokomentovat některé modely někým jiným, nestranným.
Časově i prostorově jsem však docela omezený.

Re: Poslech Zlín a okolí

Já mám sice jako bydliště Brno, ale bydlím o kousek dál a momentálně mám problém s brumícím zesíkem, takže poslech padá. Ale pokud bys měl zájem třeba o ten předělanej playstation, tak bych ho mohl někam časem dovést. Ještě potřebuje pár úprav

Re: Poslech Zlín a okolí

Chystám se udělat předváděčku "pořádného flaškostroje" s RD200B v singl endu. Podrobnosti k zesilovači jsou ve stejnojmenném vláknu.
Teď někdy v dohledné době ve Veletinách - kousek od Uherského Brodu. Kdo má zájem slyšet hlaste se.

Re: Poslech Zlín a okolí

Někdo z okolí Znojma by tu byl? Připadá mi, že jste všichni strašně daleko smile

Re: Poslech Zlín a okolí

Tak mohu potvrdit, že Drd věrohodná osoba je. Dnes jsem byl u něj doma a poslouchali na jeho reprobednách (3p Monacor 10/7/1 od Pistoleho) a zesilovači SPV100P215+. A kvalita u těchto beden je znát. Na příště vezmu nějaké svoje CD co poslouchám a mám naposloucháný zvuk z mé sestavy. Jsem zvědav na rozdíl.

(upravil bobobrod 26. 11. 2011 22:40)

Re: Poslech Zlín a okolí

Od 5.12. bude k dispozici možnost poslechu mých flaškostrojů. Více k nim objevíte ve vláknu "Pořádný flaškostroj" nebo ve fotogalerii DIY zesilovačů kde mám foto preampů.
Kdo máte zájem jste vítáni.

Re: Poslech Zlín a okolí

Kdo má zájem, bude poslechovka mých flaškostrojů 29.12. u nás v Uherském Brodě.
Už jsou první 2 zájemci jistí, dojede snad i třetí.
Případní další zájemci se ozvěte s předstihem, ať o vás víme.
Jsem pořád doma, můžu i kdykoliv jindy.

Re: Poslech Zlín a okolí

Kluci, zase se blíží období volna a nicnedělání.
Co takhle zatopit u mě v poslechovce?
Termín nějaký vymyslíme a dohodneme. Já osobně bych to viděl na volné dny po Vánocích nebo na začátek ledna.
Zván je každý, vaše flaškostroje vítány ( započteny budou i pouhé flašky ... )

Re: Poslech Zlín a okolí

bobe, vozit na jizni moravu flasky? neni to noseni drivi do lesa? wink a zapocitavas i pouhe prazdne flasky nebo jen plne? wink

Web

Re: Poslech Zlín a okolí

drd napsal:

Najde se zde někdo z Brna, Zlína a jeho okolí, kdo by byl ochotný mi předvést svou techniku ?

edit:

A o co mi jde ?  Rád si poslechnu sestavu na které doma hrajete. Je jedno jestli to bude hotový výrobek nebo vaše vlastní konstrukce. Rozhodně by to neměl být bastl z kdejakého šrotu, ale vše zhruba na úrovni Tesly a výš.

edit2:

Co můžu nabídnout:   

1. NTB s E-MU 0404, JVC player
2. DRC (stavba)
3. SPV 100, DPA330 (stavba)
4. Tesla 1pf06708, 3p Monacor 10/7/1 (pistole)

edit 3:

Zmenšuji okruh na Zlín a okolí.


ahoj pokud mas zajem slyset aktivni repro   bang-olufsen    hl.sloupy plus zadni  BeoLab 12  , central  BeoLab 10  a subw  BeoLab 2

nic lepsiho neuslysis je to BOOOMBA

Re: Poslech Zlín a okolí

mates.abs napsal:

nic lepsiho neuslysis je to BOOOMBA

lol

Re: Poslech Zlín a okolí

Moc mě mrzí že jsem ještě nic od B-O neslyšel, ale jestli je to BOOOMBA zas tak moc ne.

Už jsem asi poslech u mě nabízel, ale nejsem si jistý a asi to bylo v době kdy jsem měl AZS 222.

Pokud někdo chce slyšet přes 30 let staré třípásmo Pioneer CS-E531, DPA 223, Dispre V2 a HS-DAC který bere signál z X-Fi může se stavit. Mohu k tomu nabídnout slušné espresso které jsem se po roce konečně naučil relativně dobře dělat, pak mnoho druhů sypaných čajů a dobré balené cigarety. Jen není vítáno tvrdé jádro vyznavačů Hip Hop s rozkrokem u kolenou bo čo ti jebe.

Re: Poslech Zlín a okolí

Hmm, budu si pamatovat a až budu mít hotovej DACan, tak můžu přijet a poslechneme smile Alespoň ho porovnám s HSkem. DPA máš s jefty a rychlými trandy?

Re: Poslech Zlín a okolí

To ti řekne Opamp čím jej osadil když ho opravoval, já to nevím. Rychlík bude příští rok pokud se povede sehnat všechen materiál.

Příspěvky [1 až 20 z 21]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Poslech Zlín a okolí

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£