Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 388 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 386 387 388 389 390 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [7,741 až 7,760 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

@Wili, delam to sam,prestoze jsem strojar,zivim se praci se drevem tedy mam truhlarstvi...nejprve udelam tu vrchni desku,normalne s rohama,nalepim mantinely,ktery jsou slepeny z odrezku preklizky,celo a boky jsou slepeny na 45°...pak kdyz mam ten suplik pohromadenakreslim si radius,nahrubo oriznu na pasovce a presne dobrousim na talirovy brusce...drany a diry frezuju horni frezkou,mam jich nekolik,ale v posledni dobre pouzivam skoro vyhradne malou aku Makitu...kdyz mam vse nacisto hotovo natiram tvrdym voskovym olejem OSMO,pouzivam ho skoro na vsechno co vyrabim,nanasim houbou 2,3 nekdy i 4 vrstvy...po prvni vrstve brousim smirglem 240,pak jemnejsim treba i 800kou...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

uau ten lepeny spoj teda z fotiek absolutne nevidno fakt pecka. Ten vosk dik za tip akurat som bojoval s povrchovkou na jendom kombe a tie akrylove laky su take vseliake a z dreva po navlhnuti vylezu chlupy big_smile ten vosk vyzera lepsie.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tim voskem delam i podlahy...chlupy vylezou po prvnim nateru,proto se to mezi natery brousi
Udelam pak nejaky fotky zrcadlovkou,to lepeni bude videt,ale pri peclivy praci to vypada dobre a nijak to nerusi...je to takova jednodussi a levnejsi alternativa oproti frezovani a lepeni celych modulu...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak táto krabica sa mi páči z tých čo si ukazoval naviac. Je masívna a minimalistická zároveň a ukazuje všetky prednosti preglejky smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Takovychto krabic uz jsem udelal celkem hodne,vetsinou to na AW nedavam...
Nez nafotim vic tenhle zesik,davam odkaz na fotky DACu,kde jsou videt ty spoje...
https://www.zonerama.com/buggeroff/Album/7490574

(upravil mechanik 29. 12. 2021 18:50)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tá práca s masívnou preglejkou je pekná ale čosi málo tomu ešte k dokonalosti chýba smile Možno vygravírovať nejake logo. Neviem, niečo big_smile Zainvestovať do pekných nožičiek. Zadný panel dať urobiť s nápismi a eloxovaný a frézou ho do preglejky zapustiť... Tú paticu lámp z vnútornej strany zapustiť viac do preglejky aby to skosenie 45° nebolo až tak velké... Neviem, niečo proste big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

@mechanik, nobody is perfect....:-)
Mam i verze se zafrezovanym zadnim panelem,dokonce nastrikanym komaxitem...zafrezovani lamp delam ruzne a to podle toho,jestli jsou lampy primo na panelu nebo jestli jsou na subpanelu ci PCB...taky podle typu patic...
No a konecne u "garažovky" se nejaky ten prohresek proti dokonalosti snese....:-)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

designově to je parádní, o tom žádná, ale osobně bych měl z lamp takhle "na ráně" trochu bobky ...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

...v klidu je tam jen 340VDC...:-)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mirku, tie modre dosky su voj navrh? Zaujali ma tie ruske vykonove trandy...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

@zdenoeddie, ne to jsou desky DACu od Abbase...germaniovy vykonaky jsou ve zdrojich...

(upravil Digiting 30. 12. 2021 1:55)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Zdejšími členy inspirovaný zesilovač pro mláďata v Technickém kroužku a na SPŠ nyní v této podobě

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

tady par obrazku noveho SE v lepsi kvalite:
https://www.zonerama.com/buggeroff/Album/8032131

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Měnil jsem plastové kolíčky za Cocobolo z Ali, na jiné kytaře nesedly, tady ano, takže radost.

https://i.postimg.cc/cK7wRLdc/DSC02761s.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Den pred Silvestrem mi z eBay dorazily 3ks adapteru z ECC83 na 6N2P...byly levny a vypadaly na fotce dobre...kdyz jsem jeden vrazil do zesilovace malem mne kleplo...lampa podsvicena modrou ledkou...typicky cinska pičovina...chvili jsem premyslel co s tim,pak jsem vzal 3,5mm vrtak a otvorem v patici jsem ledku i s miniaturnim PCB provrtal...uz nesviti a adapter kupodivu funguje....tož tak...vse nej v roce omicron...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Obdaril som sa HD660S. Myslim ze je to dostojny konkurent HD800, aj ked trosku na ukor pohodlia, ale je to fajn.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

dnes toto:
https://www.zonerama.com/buggeroff/Album/8055281

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Sakra, s tymi hornami je tolko práce a aj tak z nejakeho 7" širokáča nikdy nepôjde nič čo by pripomínalo skutočný spodok a mäkké mohutné nízke basy...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

WD40 200ml na zarezlé mechanismy, panty, maže, čistí, chrání, konzervuje, velocipéd,
auto, zahrada, domácnost nahradí kontox v nouzi nejvyšší apod. Tesco sleva

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

mechanik, stále ti uniká, že to má jiné benefity, kudlibabka na tom jistě nebude poslouchat kráčejícího dinosaura.

Příspěvky [7,741 až 7,760 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 386 387 388 389 390 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£