Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 306 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 304 305 306 307 308 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [6,101 až 6,120 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem dnes provedl výměnu dvou ve vlnkách potrhaných EMI delta12PRO starší generace za DAS 12P, hraje to "zodpovědně" a ve vinárně pár let vydrží. Nahrál jsem si tím na případnou kombinaci s DE 12 (a hornou A9090, která - doufám přesně pasuje na místo ARM6808, které už idioti DJové v pohodě zničili). Snad DE12 a A9090 mezitím neškrtnou z výroby... Hubert Mašín nějak vypustil páru a nové kombinace skoro neodměřuje.

2Maxell, Kaed: Whirpoolku staršího typu - tehdy top model - jsem měl 12 let do loňska. Zřejmě bejvávalo lépe.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mechanik,čím je telefon za 800e zaujímavý?
Nestál ani jedno euro. Zajímavý bude jestli vydrží 12 let jako předchozí MDAIII.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ne dnes, ale 3 dní späť, zosik Akai am67 a  player CD 57, avšak nemám ešte možnosť porovnať s Denon pma 880r, ( ktorý stále vlastním), nakoľko som dočasne bez repra sad
S pozdravy

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pánové, toto bylo v mimo jiné v bytě, který jsme koupili.
http://stiglitz.rajce.idnes.cz/poklady/
Kromě toho krabičky plné součástek, IO, výkonových tranzistorů, odporů, dva gramofony, dvě videa, DVD, a nějaké nářadí, a další bižuterie.
Dobrý, jo a návdavkem asi padesát audiokazet, některé nahrané, jiné nové.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Samý kultovní věci, když byl číňan ještě takhle malej a sral se leda do vepřových konzerv a čaje. Ten napáječ pro Uran a AMD200 určitě kultovní jsou.
Pro to si snad majitel ještě přijde, ne?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Majitel už nežije, skončilo by to ve sběrném dvoře, zachránil jsem to.

(upravil jik 1. 5. 2017 19:41)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To má někdo štěstí. Přeji Ti to a gratuluji!

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Zatím jsem to uložil, teď budu rekonstruovat byt. Uvidím, jak s tím naložím.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Otas napsal:

Dnes mne potěšila zpráva, kterak funguje můj zbrusu nový tišič hluchých DJů (a kmitajících aparatur). Nainstaloval jsem jim ho do řetězce ve vinárně a ze začátku se jim do toho nepletl, byli hodní. Ale jak chlapci k půlnoci zhluchli (i naplněním parketu), přepískli to a spustili reakci mašinky: Nejprve jim (skokem, aby byli za blby) ztišila muziku o 6 dB a když jen přidali, tak jim ubrala na - 20dB. Vzhledem k potřebě signálu 2V se to už nedá dohnat žádným otočením knoflíku smile smile smile. Tak jim to hospodskej vysvětlil, museli zkrotnout a když byli hodní, zvuk se jim navrátil big_smile.
Ještě teď se směji. Je to po selhávající osvětové kampani doopravdy balzám.

O něčem takovém tajně sním při návštěvě jakéhokoliv koncertu.Potřeboval bych verzi která se dálkově spáruje s nejbližším aparátem a včlení do řetězce smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Hádanka: Když se černoušek narodí, má černé tělo, černé ruce, černé nohy, černou hlavu a jaké má zuby?

Spoiler

žádné

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

no slyšel jsem drb že se rodí bílej a zčerná až později ale neověřeno

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

co to je za dementni rasisticky vtipy?

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

máš net a google ? najdi si

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dlaně má bílý. Kdo v tom vidí rasismus?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Za chvílí řeknu čau Vole a bude to urážka na cti. Kam ten svět spěje. Nikdo nepojmenuje cikána ,černocha, žida ani islamistu. Tomu říkáte demokracie? Jediný co snad lze použít je běloch.
Tak čau běloši.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Buď zdráv bledá tváři.

Web

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 13:13)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

stiglitz napsal:

Dlaně má bílý. Kdo v tom vidí rasismus?

má ,pač se v udírně drží za tyčku:-)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jsem normálně našel v práci na parkovišti kde je teď momentálně sbírka elektroodpadu pár aktivních reprosoustav k PC. Jsou starší, ale funkční a nehrají vůbec zle, ono vlastně co je zadarmo hraje nejlépe že. big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Hm, ani nie tak radosť, ako pobavenie. Hľadal som schému loudness, ktorú mi raz dal Sinclair a našiel som aj fotky začiatkov, tak sa podelím smile

TDA 7294, filtrácia čo sa našlo, trafo 2*19V, chladič z PC... No ty krávo, že sme nevyhoreli vtedy... Písal sa rok 2005

https://s10.postimg.cc/64iwya4h1/CIMG3353.jpg

Web

Příspěvky [6,101 až 6,120 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 304 305 306 307 308 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£