Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 189 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 187 188 189 190 191 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [3,761 až 3,780 z 8,422]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Co jsou ty monitory zač? Myslím název, parametry apod. Dík. Celkem slušná sumička za monitory. Předpokládám, že to krmíš něčím rozumným. wink

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jen takové rýpnutí:Napadly vás někdy popisky panelů v češtině?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Popisky panelů v češtině mi vždycky připomenou dobu komanče, ideálně ještě panely popsaný fixkou smile The_P-ovy panel se mi moc líbí, je to něco jako výběr nejlepšího z konce osumdesátek nebo tak, připonímá mi to Technicse, v tý době ale celkem minimalistickýho big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Naprostej souhlas big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Popisky po cesky, resp. slovensky mi pripomina tiez socik, ale spravne sa to robilo propisotom a nie fixkou. wink

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

doplnil som do prispevku

xmarek napsal:

Co jsou ty monitory zač? Myslím název, parametry apod. Dík. Celkem slušná sumička za monitory. Předpokládám, že to krmíš něčím rozumným. wink

Desktop: EVE Audio SC203+ sub EVE TS107, Asus Xonar. HT: ELAC AM180, Pioneer VSX-924-K

(upravil BlackRider 16. 9. 2013 22:25)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vysypat 31 táců za výše uvedný monitory? Mám pocit, že by se daly investovat mnohem líp. Basák to má kde? big_smile
Jo, jinak jsou to moc hezký bedýnky. smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Už jste si někdy zkusili doma udělat vietnamskou Bun - Cha ? Pokud nevíte jak na to, zkuste tenhle recept http://www.cuketka.cz/?p=2130 Tím jsem si udělal včera radost já.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Blackrider: amen.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

rotr: V Plzni není moc volně pobíhajících nebo zatoulaných psů což? A na kočku člověk nenarazí jak je rok dlouhý big_smile big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

pro kočku se stav klidně u nás, babka jich má natahanejch asi 8 a vzduchovka to nezabije.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To nabídni spíš milovníkům vietnamské Bun - Cha do češtiny volně přeložitelné jako Baš - Ta.

Recept: Potřebujete: 1x pes (v podstatě jakýkoliv který se vám bude líbit) (dle tolerance tuku lze namixovat pes/kočka) a zbytek ingrediencí buď podle odkazu anebo tzv. kuchařova fantazie (dejte všechno co máte rádi) big_smile

Výhody: toho masa je všude dost takže jídlo celkem levný a ušetříte městům za útulek,+kožíšek na zimu dobrý
Nevýhody: možný morální rozkol, ale zase to je levný že? A to je to o co jde.

Joke big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Lepší je Katův šleh, většina restaurací si ho totiž představuije tak, že vezme všechno maso, ze kterého se ještě nic nevařilo, smíchá ho random dohromady a vznikne katův šleh neboli milion druhů masa v jednom.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem si vyzkoušel opravenou AZS217 stylově na MC902 a božském Kájovi (ale na KPL3015LF+DE620), docela to jde. Když jsem po opravě hledal zmínky o tom, co je potřeba s 217 udělat, kupodivu jsem se postupově potkal s Leošem (Sinclairem). Ale ještě se budu hrabat do konců (jeden vykazoval 3 chyby najednou, to jsem ještě neviděl - diletantská oprava), ty KD602 jsou rychlejší, než 607, tak to musí dostat švih - větší čistotu na výškách.
Ty popisky panelů výše se mi hodně líbí.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Konečně jsem si po dvou letech opravil staré HTC Wildfire S. Tak jsem ho wipnul, ale jaksi jsem to tím trošku po**** protože mi teď nejde aktualiozovat softvér a ani to nejde rootnout nebo udělat s-off... A jak já se těšil že přiměju ten ubohej procesor taktovanej na 600MHz šlapat na 800-900MHz sad...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Že vám popisky v mateřském jazyku připomínají "komanče" se není čemu divit.Protože po "revoluci" se to jinak než "engliš" nedělá.
Mě zas připadají divný popisky v angličtině na podomácku vyrobených přístrojích určených pro mou potřebu.
Ale abych nebyl za hnidopicha,tak ty panely vypadají velmi profesionálně.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dneska mě rozesmála Bobošíková na billboardu, "Popereme se za Vás!". rofl

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mě zase sobotka jak prosadí fungující stát

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Babiš pro změnu maká...na tom, jak nám pomocí špičkovýho pečiva ze kterýho akorát tak pálí žáha, zkrátit utrpení na tomhle světě. Je to v podstatě lidumil, no však to dělá pro nás.

Jinak mi dneska jedna moje "kamarádka" udělala velkou "radost" když mi v nestřeženém okamžiku sbalila peněženku s pár tisícovkama a doklady. Volání mi vytípává. Tímto jí posílám pozdrav a přeju ji ať pomře bolestvou smrtí. Ono vůbec poslední dobou jsou ty ženský nějaký svině. Čím to asi tak může být...nemají to tak od přírody? hmm

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Emancipují se a nevidí proto důvod své chování maskovat, jak to bývalo dobrým zvykem. Opatruj mne bůh od podobných "kamarádek". Jinak ženy se stávají většími potvorami s přibývajícím věkem muže big_smile, je nutno se s tím smířit.

Ad Babiš: Znám dva lidi, co ho znají osobně a budou ho volit, ač je nezaměstnává (nebo právě proto?) a na jeho kandidátkách nejsou jejich známí. Ale jako podnikatel to (nejen u mne) pán velkomožný podělal, že nekoupil Unipetrol.

Příspěvky [3,761 až 3,780 z 8,422]

  Stránky: ««« 1 ... 187 188 189 190 191 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£