Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Smetiště » O našich Avatarech :)

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 48]

Re: O našich Avatarech :)

Apolo Anton Ohno: vypadá nabuzněně až pozérsky - celý já lol Narozdíl ode mě ale maximální borec! Nevím proč, asi náhoda, že se mi ta fotka dostala do pazour a ideálně šla předělat na avatara.

Re: O našich Avatarech :)

já mám svůj první Repráček s vekým R kterej mi dělá spoustu radosti - RCF LF15G401

Re: O našich Avatarech :)

...a já v "Avataru" nemám nic... big_smile

Re: O našich Avatarech :)

Já ani nevím proč jsem si dal zrovna tohle. Asi proto, že je to lehce brutálně ulítlý... smile

Re: O našich Avatarech :)

Má cenu toto vysvětlovat vám smradlavejm bezvěrcům?

(upravil filip.186 3. 2. 2011 22:45)

Re: O našich Avatarech :)

Já mám v avataru BSD daemona... FreeBSD je můj oblíbený operační systém, ale teď zrovna ho nemám na žádným PC, s tím budu muset něco udělat big_smile

Edit 03.02.2011: Avatar po skoro 4 letech změněn big_smile

hue hue hue

Web

Re: O našich Avatarech :)

Možná mi mě trochu připomíná.

Re: O našich Avatarech :)

Ja jsem z vasich Avataru Paf big_smile

Re: O našich Avatarech :)

no ten muj furt běhá a valí jak pomatenej, tak trochu obraz mého pracovního dne sad

Re: O našich Avatarech :)

... stg - už jsem zase málem tloukl do monitoru, abych to zabil ...

Re: O našich Avatarech :)

Můj avatar je jasný. Kdo ví odkud ta zlá TV Edna je to dojde. Vošklivá, pořád nabroušená, nabručená, vrčící na své okolí... Ale hlavně se v tom dabovaném seriálu neuvěřitelně zvláštně blbě a zlomyslně smála, svými pohledy metala blesky kterými dokázala spražit na uhel přičemž se jí vlnila anténka jako tykadla smile Uměla potvora všelijaké zajímavé kousky. No a já jsem krásný a milý asi jako ona lol

Re: O našich Avatarech :)

Thales: Jo, super seriál pro děti, jeden čas jsem se po tom sháněl, k nesehnání. sad

Re: O našich Avatarech :)

Co to vlastně bylo za seriál? Asi mi to něco říká, ale musel jsem bejt ještě hodně malej Matěj smile

(upravil mechanik 5. 5. 2010 19:32)

Re: O našich Avatarech :)

v mojom jednoduchom avatare je seas L18RNX/P a pod obrázkom je logo seas cool  pôvodne to bolo dosť kockaté čo ale napravil antonio, v dobe kedy som avatar urobil som na reprobedniach osadených L18 počúval... meniť to už ale nebudem cool

Re: O našich Avatarech :)

Mathes: http://www.youtube.com/watch?v=pdxIJ3YqkJY

Re: O našich Avatarech :)

Thales Thales... Riadne nasraný lol Ale takého som ho ešte veru nevidel, teda naživo.
Môj avatar je myslím jasný.

Web

Re: O našich Avatarech :)

Také se tedy podělím o tom, co symbolizuje můj avatar. Nečekaně jsou to mé iniciály jména. Z toho vznikl název LeVex. Tento symbol už mě doprovází několik let a to většinou i na mých DPS. A zatím poměrně s úspěchem. smile

Web

Re: O našich Avatarech :)

Kdysi jsem řádil na BMX, tak asi proto cool

Re: O našich Avatarech :)

Jakožto ortodoxní odpůrce Internet Exploreru a dlouhodobý uživatel Firefoxu jsem nemohl zvolit jiný avatar smile

Re: O našich Avatarech :)

Můj avatar je z filmu od sourozenců Wachovských. Kdo viděl tento film tak ví, co je to za chlápka cool

Web

Příspěvky [21 až 40 z 48]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » O našich Avatarech :)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£