Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 12 z 15)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

  Stránky: ««« 1 ... 10 11 12 13 14 15 »»»

RSS

Příspěvky [221 až 240 z 291]

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

To už je tak strašně absurdní, že ani nevím, jak na to dál reagovat.

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

Který typ je to od BMS? smile

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

http://www.toutlehautparleur.com/bms-18n862-4ohm.html

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

Jen za 700 éček? big_smile

Web

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

Líbí se mi i jak měří UM12, tak vyváženou Bl bych nečekal, srovnejte s tímhle. By mě zajímalo jak by dopadl můj sonic.

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

Nevidím žádnou výhodu BMS proti LAB15 smile

(upravil Zorg 5. 12. 2013 2:32)

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

Já zas nevidím na doma výhodu labu oproti kappě..

Jako to BMSko všechna čest, na doma samozřejmě holej nesmysl, ale pro nějakej velkej sál třebas to je fakt nejbestiálnější 18" co jsem potkal.

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

čo je alebo neni nezmyslel je čisto subjektívna vec, ten reproduktor je kvalitne spracovaní a je každého vec či za neho tú sumu dá alebo nie a nemá cenu to rozoberať a robiť nejake závery

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

Ntomas: BMS nastavilo vysokou příčku, ale v zásadě souhlas, sám taky předpokládám, že to bude dobré, on je to vyloženě subový speciál domů a nemyslím, že tím zamýšleli zvučit, narozdíl od 15BG. Každopádně s tvou kappou bych se ani nepokoušel nic dělat.

mechanik: Tak.

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

hmm2
Budu mít (na první pohled) horší repra v subech, než to jeho stávající LFko...

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

Zafungovalo! Já reagoval jen aby ses ozval ...a trošku jsme to zas rozjeli. big_smile

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

tiež som čakal kedy sa Zorg ozve big_smile na miesto toho by konečne nečo začal robiť s tým 12TBX100 od crashPC

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

To nevím, vždyť je přece jako basák nepoužitelnej si mi tvrdil, tak já ho radši nechám v krabici, aby třeba nezačal foukat lol

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

mna by skôr zaujímalo pre čo si na miesto toho TBXka nekúpil nejaky výpredajový hadex a rovno 3 kusy smile podla toho čo píšeš by som to tak čakal

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

Tak za prvé, je to PSko (úplně čekám, že teď už mě odsoudíš úplně), a za druhé klidně bych to udělal, nevím čemu by to mělo vadit wink Třeba ty 18" Hadexy z RpM1 vlákna: nevím čím bych tě u nich ohromil, třeba naměřeným Bl=25, každopádně za ty peníze, za 1100 Kč (kolik už bohužel nestojí) jsou neskutečně dokonalé..mimo možná pro někoho/něco menší xmax, která tě ale rozhodně nebude limitovat doma. Dokonale se s nima pracuje, do BR padnou jak prdel na hrnec.

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

Zorg, že tobě Xmax těch 18" stačí neznamená, že bude stačit ostatním. Vystačíš-li si při poslechu tohodle jen s ptáčky, prosím.

(upravil Zorg 11. 12. 2013 14:06)

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

Píšu snad něco jinýho? Z 18PS100 mi bylo totálně fyzicky špatně, regulerně na blití, koledoval jsem si o tinitus, a to jsem ani zdaleka neviděl lítat membránu (ani neslyšel funět větrání big_smile ). Tj. nedokážu si představit, komu by ten číňan doma nestačil, nedejbože ve víc kusech, možná mimo nějakejch "infra" nesmyslů (odkaz jsem nekoukal, tuším že bysme zase zopakovali kolečko s rezonancemi lol časem kouknu )...

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

Leckdo tyhle "infra nesmysly" chce, od nich je taky pojmenování subwoofer a bourat k tomu stěnu do ložnice opravdu nemusíš, dokonce ani sérioví výrobci to nemají v návodech.

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

lol

A zpátky na stromy...

Re: PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

lol

Příspěvky [221 až 240 z 291]

  Stránky: ««« 1 ... 10 11 12 13 14 15 »»»

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » PA na doma 15" oproti 21" a malá plocha oproti velkej

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£