(upravil BigDrobek 2. 3. 2010 10:31)

Téma: Stmeláč u BigDrobka

Byl by zájem udělat víkendový sezeníčko s pokecem, poslechem a třeba nějákou menší přenáškou?
Pokud bude zájem datum by se upřesnil. Šlo by o páteční slet, sobota žraní, pití, kecání a v nedělu po obědě dom. Jsem schopnej zajistit ubytování pro cca 30 lidí, pokud by nevadilo spatní na holé zemi tak i víc. Je u mě plynovej a dřevouhelnej gril a velký posezení jak venku tak vevnitř.

Slet někdy až bude hezčí počasí najaře aby se dalo alespoň přes den sedět chvilku venku, abysme nezahnily.

Kdo by měl relativní zájem pisněte. Pokud se akce bude konat, budu požadovat striktní nevratnou zálohu, protože budu nakupovat jak jídlo tak pití na celý tři dny pro všechny účastníky + co kdo doveze na zob.

Tož tak. Tak sem třeba pisněte, jak to vidíte.

Edit: Něják jsem zapoměl udat místo konání.. smile bylo by to ve Šternberku u Olomouce, takže morava. a počítám přelom duben/květen, pokud nebudou říkat, že ještě v červnu bude -20.

Re: Stmeláč u BigDrobka

Prídem, pokiaľ mi do toho nič neskočí.

Web

Re: Stmeláč u BigDrobka

Zní to velmi slušně. Pokud mi to vyjde a nebudu nezván, dorazím smile

Web

Re: Stmeláč u BigDrobka

VIP jsou samozřejmě zváni všichni. Pro některý jsem schopen i zajistit dopravu tam i zpět.

Re: Stmeláč u BigDrobka

To zní zajímavě, a nemám to nijak daleko.

Web

Re: Stmeláč u BigDrobka

Ty vole, tři písmenka a co to s lidma dělá smile

Web

Re: Stmeláč u BigDrobka

opampe je to 95% záruka že člověk není zmrd a že mi nevykrade půl baráku. U normálních členů co neznám nebo sou mi silně nesympatičtí si hodně rozmyslím jestli si je vezmu na víkend do domu. wink
Třeba prudič by si asi rozbil hubu o zavřený dveře.

Re: Stmeláč u BigDrobka

OT: Chlapi, výtečná šance zmařit mladým iluze o VIPech!!! Jdem do toho? smile

Web

(upravil millano 2. 3. 2010 15:39)

Re: Stmeláč u BigDrobka

rád bych se také zůčastnil, nicméně problémem je doprava - vlakem je to 4,5 - 5,5hodiny ze severu čech, ale pokud by jel někdo ze severu autem, přidal bych se a samozřejmě  přispěl na náklady na phm. smile

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Stmeláč u BigDrobka

No, pokud je zvána i moje maličkost, tak bych se snad i při*ral. smile

Re: Stmeláč u BigDrobka

tady chce být někdo dobrovolně ugrilován lol

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Stmeláč u BigDrobka

little, ale podmínkou je že zase přivezeš nějákej votuněnej kousek.. big_smile Ne sranda, když budeš mít náladu můžeš přijet.

Re: Stmeláč u BigDrobka

No když to klapne a BigDrobek mě uzná vhodným, taky bych se stavil. Moh bych vzít auto, tudíž nabrat nějáký brňáky..

Web

Re: Stmeláč u BigDrobka

BlackRider, určitě. wink

Re: Stmeláč u BigDrobka

Drobku možná bych taky přijel,pokud budu zván... a rád bych se z Brna s někým svezl,samozřejmě s příspěvkem na cestovné.

Re: Stmeláč u BigDrobka

Z brna je zatím BlackRider, allien, davidus, sběratelrepráků...

Re: Stmeláč u BigDrobka

ja tiež, zatiaľ. z brna

Web

Re: Stmeláč u BigDrobka

Tyvole, vožíračka big_smile Na to slyšim. Uvidíme co se pude dělat smile

Re: Stmeláč u BigDrobka

Pokud dovolí situace, tak bych se taky přifařil. smile

Re: Stmeláč u BigDrobka

Taky se na 80% připojím...

to Frank:
Vem si pádlo, vezmu bubny, uděláme bordel... big_smile