Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Seas 27TDFC/G + CA21REX/DD ?

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 30 z 30]

Re: Seas 27TDFC/G + CA21REX/DD ?

http://www.diymobileaudio.com/forum/sho … php?t=4897 skus si to precitat... vyzera ze to nebude az taky tenky lad.. smile hlavne za tych 18$

(upravil dawsoo 9. 7. 2007 19:31)

Re: Seas 27TDFC/G + CA21REX/DD ?

Methman:
Bohužel není to vůbec přehnaný....je to tak nechci ani vidět jak se to bude chovat z osy....a i v ní je to hodně slyšet .... njord z basiců byl vyloženě nic moc kit... smile Embla o něco lepší ale i tak poměrně šedej průměr. to že to je tovární kit nezanmená vůbec nic..(v obojím případě to jde udělat líp). Co je na webu za projekty od Troelse,Zapha,Bednareka,Tonyho Gee a spol. je ve výsledku o dost dál...

Blackrider:
O tom jsem právě psal že ty repráky sou slušný tak proč to zjednodušovat a zabít takovou easy vyhýbkou... tak ty měniče zas rovný nejsou aby tam šla jen cívka a kondík...a tipuju že i s fází bude problém (jinej sklon) takže já osobně si myslím že by tam měl přijít mezi ně eště střeďák...třeba ten levnej MB Quart nebo nějaká pětačtvrtka či čtyřpalec.... nebo si hodně pohrát s vyhýbkou...ale i přesto když už teda 8+1 tak bych vzal vejškáč s  co největší plochou... třeba takovej Audax TW034X0(P) nebo menší ale  přidal mu waveguide... nebo z velikejch levnej DT300 + ještě líp s WG300 od Monacoru ...kerej jsem doporučil Ondrovi_Ch k 8 palci a vypadá že je spokojenej... konstrukce typu něco ve stylu troelse.... jak jsem linkoval..


Okam:
29TFF/W ......Já jsem si je koupil na zkoušku v chceckově grupáči a naprosto spokojenej... lepší než plátěný 27....

Není co dodávat...

Re: Seas 27TDFC/G + CA21REX/DD ?

taky uvazuji o dvojpasmu co planuje Black ale ta osmicka by fakt chtela tripasmo, a ten mb quart mi taky padl do oka ...

Re: Seas 27TDFC/G + CA21REX/DD ?

Měl jsem takhle se Seasem 8 + 1 spolu s jednoduchou výhybkou postavené boxy a přestavba na třípásmo
zvuk velmi znatelně zlepšila.

Re: Seas 27TDFC/G + CA21REX/DD ?

tys měl hliník to nemohlo fungovat vůbec z toho papíráku se dá dostat dost zajímavej zvuk. Podmínkou je ale velká kalota . Jednu dělá již zmíněný audax a druhou dělá scanspeak. Potom je už řešení jenom ve vícepásmu. třeba zase s kalotama 2" a 1" (nebo 2" a 3/4") velmi zajímavá může být kombinace CA21../Ta titanová kalota z madisoundu/TAF22..to bude dost dobrý s excelentním prostorem.
Další zajímavost by byla CA21/NEO8/NEO3 ještě přihodit 4. pásmo nějakou dvanáctku a konečně by tu byly celkem slušný bedny..

Re: Seas 27TDFC/G + CA21REX/DD ?

Hmm to zacina byt zaujimave CA21+MB QUART 2"+22TAF - vyjde to na par korun! Ja by som do toho celkom siel, keby sa nasiel niekto kto zvladne navrh vyhybky smile

Re: Seas 27TDFC/G + CA21REX/DD ?

Jo jo, takže se vracím kde jsem začal? smile Jenže impedančně to bude skákat 4/8/6 ohm. Moje původní verze byla CA21/MB Quart/TN25 od HiVi (mám doma) s impedancí by to bylo lepší 4/4/5 ohm. Stejně tak vzhledově: kulatý bas a vzdálenější hranaté středy a výšky blízko sebe. Pak si ale říkám, že to CAčko by si zasloužilo lepší výšky. Můžete se někdo k tomu vyjádřit, díky. wink

(upravil MethMan 10. 7. 2007 8:29)

Re: Seas 27TDFC/G + CA21REX/DD ?

Dawsoo - neobhajoval jsem Njord. Proč taky. Principielně blbý, ale jednoduchý řešení. Za to se platí v jiných disciplínách o tom se netřeba vzájemně ujišťovat. smile Vzhledem k tomu jak byl položen dotaz nabyl jsem dojmu, že jsou "složitosti" na škodu.
Jinak si nemyslím, že WG300 je pro kombinaci s 8" nějaká výhra. Pod 2kHz už nemá praktický efekt.

Edit: iirc ve spojení s DT300 to bylo dle tvrzení německých soudruhů velmi vošajstlich nad 8k. Bohužel odkaz na krásná a profi udělaná měření na jakémsi německém fóru nemám.

Re: Seas 27TDFC/G + CA21REX/DD ?

Methman:
jasně v klidu nejsme v nijakým rozporu.... já jsem měl DT300 krátce v ruce a jako levná alternativa s WG300 je to velmi slušný... koukni na toho troelse použil jí tam taky a myslim že tam je i měření spolu s drobnou modifikací... ta DT300 má hlavní výhodu ve větší Sd oproti malejm třeba i více nízkorezonančním 25-27 kalotám.. je jasný že nahoře to bude zákonitě horší než 19mm a 25mm kalota ale k tý osmě by to ještě myslím šlo navázat rozumně...

Není co dodávat...

Re: Seas 27TDFC/G + CA21REX/DD ?

nejsem v neklidu smile Máš recht, není to drahý. Jinak výhoda ve větší Sd oproti třeba 27TD je jen papírový trik, protože ta má zase větší surround. Celkový rozměr mají oba +/- stejný.

Příspěvky [21 až 30 z 30]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Seas 27TDFC/G + CA21REX/DD ?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£